/    /    /    /  

ESI Ústní voda bez alkoholu, Aloe Fresh 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Kategorie: Ústní vody
Produktová řada: ESI Aloe Fresh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

ESI Ústní voda bez alkoholu, Aloe Fresh 500 ml

Ústní voda bez alkoholu ESI Aloe Fresh komplexně pečuje o zdraví celé ústní dutiny, chrání před vznikem zubního kazu a zároveň příjemně osvěžuje dech díky obsahu bylinných výtažků. Extrakty z bylinek v kombinaci s propolisem a dalšími antiseptickými látkami spolehlivě eliminují výskyt drobných zánětů a zároveň urychlí regeneraci poranění.

Ústní voda je bohatá na množství zklidňujících výtažků z Aloe vera. Ty nejenom že ústní dutinu skvěle zklidní, ale také napomáhají regeneraci a rychlejšímu hojení drobných poranění jako jsou například afty. Aloe v kombinaci s léčivými výtažky ze šalvěje aktivně léčí celou ústní dutinu a zároveň chrání chrup před vznikem zubního kazu i usazování zubního plaku.

Skvělé léčivé i regenerační schopnosti má propolis, hojí drobné záněty i větší poranění, například po lékařských zákrocích, intenzivně působí proti vzniku zubního kazu a zároveň mírní bolest. Ústní voda Aloe Dermal je vhodná pro každodenní použití i pro osoby s citlivými zuby, neboť je díky nulovému obsahu alkoholu velice jemná a nedráždivá. Naopak, obsah rostlinných výtažků ústní dutinu zklidňuje a pečuje o ni.

Použití: Ústní vodou kloktejte nejlépe ráno a/nebo večer po dobu alespoň 30 vteřin. Poté vyplivněte, nepolykejte!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ananas Sativus Fruit Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Propolis Extract, Carboxymethyl Chitosan, Escin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxymethylglycinate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Aroma, Sodium Lactate, Cl 75810
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: ESI Aloe Fresh

Výrobce

ESI s.p.a.
Via delle Industrie 1
17012 Albissola Marina
Itálie
www.esi-kosmetika.cz