/    /    /    /  

Desert Essence Ústní voda tea tree a máta 240 ml

Značka:
Množství: 240 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ústní vody
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 178 Kč

Desert Essence Ústní voda tea tree a máta 240 ml

Ústní voda Desert Essence s vysokým podílem olejů z máty a tea tree skvěle pečuje o celou ústní dutinu a účinně čistí zbytky nečistot, se kterými si neporadila zubní pasta a kartáček. Jemné složení bez alkoholu aktivně dezinfikuje celá ústa, udržuje svěží dech na dlouhou dobu a zároveň je vhodná i pro citlivý chrup.

Voda se stará o zdraví celých úst díky vysokému podílu antiseptického antibakteriální tea tree oleje. Ten spolehlivě eliminuje výskyt bakterií a chrání chrup před vznikem zubního kazu. Kromě toho, společně s mátovým olejem osvěžují dech na dlouhou dobu.

Protizánětlivé výtažky z vilínu pečují o dásně, lehce je stahují a dezinfikují, čímž chrání před vznikem paradentózy a tím pádem i vznikem zubního kazu. Ústní voda šetrně čistí celou ústní dutinu, dezinfikuje ji a dodává tak svěží dech na dlouhou dobu.

Použití: 5-10 ml ústní vody kloktejte v ústech po dobu 1 minuty. Poté vyplivněte. Nepolykejte! Používejte nejlépe po každém čištění zubů.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ústní vodu společně se zubní pastou ze stejné produktové řady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Polysorbate-80, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Mentha Viridis Oil, Hamamelis Virginiana Extract , Ascorbic Acid, Calcium Ascorbate, Citric Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Desert Essence
P.O. Box 14007
11788 Hauppauge, New York
Spojené Státy Americké
www.desertessence.com