/    /    /    /  

Weleda Ústní voda 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Ústní vody
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Weleda Ústní voda 50 ml

Ratanhová ústní voda Weleda osvěžuje ústní dutinu díky obsaženým rostlinným výtažkům a přírodním esenciálním olejům. Výtažky navíc podporují přirozené ochranné funkce sliznice, regeneraci dásní a navíc chrání chrup před zubním kazem.

Ústní voda má výborné účinky díky výtažkům z kořene ratanha. Ten má výrazné dezinfekční a adstringentní účinky. Brání taky vzniku paradentózy, mírní záněty a bojuje proti výskytu aftů a drobných poranění v ústech. Také výtažky z myrhy působí antibakteriálně a účinek ratanhy ještě umocňují.

Díky Ratanhové ústní vodě budou dásně zdravější, pevnější a odolnější proti krvácení. Obsažené rostlinné výtažky pečují o ústní dutinu, zmírňují záněty a zanechávají ji zdravou.

Okamžité osvěžení

Ústní voda je v dnešní době nutností při pravidelné hygieně dutiny ústní. Pokud se ale nechcete vystavovat riziku, že se vám do trávicího traktu dostanou potenciálně dráždivé syntetické složky, volte ústní vodu Weleda, jejíž složení je zcela přírodní. Rostlinné výtažky efektivně pečují o zdraví celé dutiny ústní a pomáhají dokončit hygienu po použití kartáčku a pasty na zuby.

Dokonalá čistota

Ústní voda Weleda působí přirozeně antibakteriálně, proto pomáhá dezinfikovat celou ústní dutinu i tam, kde kartáček nedosáhne. Dobře proniká do mezizubních prostor a čistí i jazyk a patro, díky tomu efektivně brání množení bakterií způsobujících zubní kaz. Zároveň zuby posiluje, chrání proti podráždění dásní a osvěžuje dech.

Svěží dech

Základní účinnou látkou je výtažek z kořene ratanha, jež je přirozeně antiseptický a má dezinfekční účinky. Ratanha pomáhá nejen chránit proti zubnímu kazu, ale má i adstringentní vlastnosti, proto působí podpůrně při drobných poraněních či podráždění dutiny ústní. Chrání proti paradentóze a poškození dásní. Příjemná jemně bylinná vůně pak provoní váš dech na celý den. 

Použití: Do sklenice s čistou vodou kápneme pár kapek Ratanhové ústní vody, aby vznikl narůžovělý roztok. Tekutinou si vypláchneme ústa a vyplivneme.

Tip: Při drobných zánětech či aftech v dutině ústní kápněte trochu ústní vody na vatovou štětičku a přiložte na postižené místo. Díky antibakteriálním a adstringentním účinkům ústní vody se poranění rychleji zahojí.

Upozornění: Kvůli obsahu výtažku z kořene ratanhy má ústní voda výraznou červenou barvu, která nejde odstranit z tkanin ani plastu.

Weleda Ústní voda 50 ml

Rataňová ústna voda Weleda osviežuje ústnu dutinu vďaka obsiahnutým rastlinným výťažkom a prírodným esenciálnym olejom. Výťažky naviac podporujú prirodzené ochranné funkcie sliznice, podporujú regeneráciu ďasien a chránia chrup pred zubným kazom.

Ústna voda má výborné účinky vďaka výťažkom z koreňa ratane. Ten má výrazné dezinfekčné a adstringentné účinky. Bráni tiež vzniku paradentózy, mierni zápaly a bojuje proti výskytu áft a drobných poranení v ústach. Takisto výťažky z myrhy pôsobia antibakteriálne a účinok ratane ešte umocňujú.

Vďaka Rataňovej ústnej vode budú ďasná zdravšie, pevnejšie a odolnejšie proti krvácaniu. Obsiahnuté rastlinné výťažky ošetrujú ústnu dutinu, zmierňujú zápaly a zanechávajú ju zdravú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Výborný pomocník na afty | 16.8.2016 16:28:22 | Lady eS

Voda je skvělá na dásně a skvělý lék na afty nebo jejich předcházení. Pokud už se mi nějaký aft udělá, nakapu pár kapek na vatovou tyčinku a přejíždím 3x denně po aftu. Do dvou dnů ho krásně vyléčí. Žádné bolestivé trápení se s aftem 14 dní. I když musím říci, že od té doby, co vodu používám jsem měla aft snad jen jednou. A to je velké HURÁ, jelikož dřív jsem na afty trpěla jako prase.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Alkohol, Voda, Extrakt z myrhy, Extrakt z kořene ratanhy, Aroma1), Limonen1), Linalool1), Citronelol1), Geraniol1), Eugenol1), Extrakt z kůry jírovce maďalu, Přírodní fluorid, Stříbro, Síran hořečnatý
INCI: Alcohol, Aqua, Commiphora Myrrha Extract, Krameria Triandra Root Extract, Aroma1), Limonene1), Linalool1), Citronellol1), Geraniol1), Eugenol1), Aesculus Hippocastanum Bark Extract, Calcium Fluoride, Silver, Magnesium Sulfate
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz