/    /    /    /    /  

Batex Váleček vlněný, 020 B/M/R

Značka:
Množství: 45x16 cm, 0.4 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Válečky
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
300
ks
Bez DPH 248 Kč

Batex Váleček vlněný, 020 B/M/R

Aktuálně: Váleček je dodáván v bílé, modré nebo růžové variantě bez povlaku.

Batex Váleček vlněný je univerzální produkt s multifunkčním využitím pro vaši každodenní relaxaci. Můžete jej používat na mnoho způsobů ať už doma či v práci. Je skvělou pomůckou pro podložení hlavy a krku při dlouhém sezení či jako podložka pod záda, jenž okamžitě uleví namáhanému svalstvu. Díky své kompaktní velikosti je tento váleček vhodný i pro cestování.

Váleček je plněný stoprocentní ovčí vlnou bez příměsí a kvalitní zpracování z přírodních materiálů mu zaručuje dlouhodobou životnost. Náplň z ovčí vlny je tvarově stálá, díky čemuž nabízí optimální oporu pro vaši hlavu, krk, záda či končetiny. Ovčí vlna se dokáže dynamicky smršťovat či roztahovat podle okolní teploty a dokonale se tak přizpůsobit aktuálním teplotním podmínkám.

Lůžkoviny plněné ovčí vlnou jsou vhodné také pro alergiky díky velmi nízké prašnosti a vrstvě lanolinu, jenž obaluje každé vlákno ovčího rouna  a vytváří prostředí nevhodné pro roztoče. Tento váleček vám uleví od dlouhotrvajících bolestí a je vhodný také při revmatismu, artróze a dalších chronických obtížích. Povrch je vyroben z čisté bavlny, která je prodyšná a příjemná k pokožce. Můžete vybírat z bílé, modré nebo růžové varianty.

Váleček z ovčí vlny nelze prát v pračce. Malé lokální znečištění je možné odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat odbornému chemickému čištění. Pro lepší udržbu válečku si můžete zakoupit praktický povlak, který lze snadno udržovat.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Váleček vlněný, 020 B/M/R

Batex Valček vlnený je univerzálny produkt s multifunkčným využitím pre váš každodenný relax. Môžete ho používať na mnoho spôsobov či už doma alebo v práci. Je skvelou pomôckou pre podloženie hlavy a krku pri dlhom sedení či ako podložka pod chrbát, ktorá okamžite uľaví namáhanému svalstvu. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je tento valček vhodný aj na cestovanie.

Valček je plnený stopercentnou ovčou vlnou bez prímesí a kvalitné spracovanie z prírodných materiálov mu zaručuje dlhodobú životnosť. Náplň z ovčej vlny je tvarovo stála, vďaka čomu ponúka optimálnu oporu pre vašu hlavu, krk, chrbát či končatiny. Ovčia vlna sa dokáže dynamicky zmršťovať či rozťahovať podľa okolitej teploty a dokonale sa tak prispôsobovať aktuálnym teplotným podmienkam.

Lôžkoviny plnené ovčou vlnou sú vhodné tiež pre alergikov vďaka veľmi nízkej prašnosti a vrstve lanolínu, ktorá obaľuje každé vlákno ovčieho rúna a vytvára prostredie nevhodné pre roztoče. Tento valček vám uľaví od dlhotrvajúcich bolestí a je vhodný tiež pri reumatizme, artróze a ďalších chronických ťažkostiach. Povrch je vyrobený z čistej bavlny, ktorá je priedušná a príjemná k pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz