/    /    /    /    /  

Batex Váleček z dutého vlákna, 223

Značka:
Množství: 45x16 cm, 0.4 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Válečky
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
250
ks
Bez DPH 207 Kč

Batex Váleček z dutého vlákna, 223

Aktuálně: Váleček je dodáván v bílé variantě bez povlaku.

Batex Váleček z dutého vlákno má široké spektrum využití a je určený pro účinnou každodenní relaxaci. Tuto pomůcku oceníte především v sedavém zaměstnání, či pokud trpíte chronickými obtížemi, jako je artróza nebo revmatismus. Váleček okamžitě uvolní namáhané svalstvo a prohloubí tak váš odpočinek. Díky jeho kompaktním rozměrům jej můžete nosit kdekoliv s sebou., je proto skvělou volbou také pro dlouhé cestování.

Tento praktický váleček je plněný mykaným dutým vláknem, jež se vyznačuje takřka nulovou prašností. Díky tomu je vhodný také pro alergiky a osoby přecitlivělé na prach. Hustá náplň válečku si zachovává tvarovou a objemovou stálost a je příjemně pružná pro maximální oporu vašeho těla. Duté vlákno je zároveň velice prodyšné a brání nadměrnému pocení.

Váleček můžete využít pro podložení krku a hlavy také při čtení či sledování televize. Při použití v oblasti bederní páteře uvolňuje přetížené svalstvo a podporuje správné postavení obratlů. Ulevuje od pocitu těžkých nohou při dlouhém stání a brání vzniku křečových žil. Povrchovým materiálem válečku je kvalitní tkanina s obsahem bavlny, jenž má dlouhodobou životnost.

Váleček plněný dutými vlákny můžete bez obav prát v pračce až do 95 °C. Vysoká teplota zajistí dokonalou čistotu. Pro ještě lepší údržbu si můžete zakoupit povlak od stejného výrobce.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Váleček z dutého vlákna, 223

Batex Valček z dutého vlákna má široké spektrum využitia a je určený pre účinný každodenný relax. Túto pomôcku oceníte predovšetkým v sedavom zamestnaní, či ak trpíte chronickými ťažkosťami, ako je artróza alebo reumatizmus. Valček okamžite uvoľní namáhané svalstvo a prehĺbi tak váš oddych. Vďaka jeho kompaktným rozmerom ho môžete nosiť kdekoľvek so sebou. Je preto skvelou voľbou tiež na dlhé cestovanie.

Tento praktický valček je plnený mykaným dutým vláknom, ktoré sa vyznačuje takmer nulovou prašnosťou. Vďaka tomu je vhodný tiež pre alergikov a osoby precitlivené na prach. Hustá náplň valčeka si zachováva tvarovú a objemovú stálosť a je príjemne pružná pre maximálnu oporu vášho tela. Duté vlákno je zároveň veľmi priedušné a bráni nadmernému poteniu.

Valček môžete využiť pre podloženie krku a hlavy, tiež pri čítaní či sledovaní televízie. Pri použití v oblasti bedrovej chrbtice uvoľňuje preťažené svalstvo a podporuje správne postavenie stavcov. Uľavuje od pocitu ťažkých nôh pri dlhom státí a bráni vzniku kŕčových žíl. Povrchovým materiálom valčeka je kvalitná tkanina s obsahom bavlny, ktorá má dlhodobú životnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz