/    /    /    /  

Taoasis Vánoce, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
193 Kč
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Taoasis Vánoce, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Taoasis Vánoce v sobě snoubí sladkou vůni šťavnatých pomerančů s kořeněnými tóny hřebíčku. Pomůže vám doma vytvořit tu pravou atmosféru svátků konce roku díky dlouhotrvající hřejivé vůni, a navíc má také příznivé účinky na psychiku. Hodí jak k použití do aromalampy, tak i pro přidání do tělového krému či masážního oleje.

Základ směsi éterických olejů s alkoholem tvoří sladký pomeranč, který působí antidepresivně a napomáhá odstraňovat stres či úzkosti. Celkově osvěžuje a v kombinaci s typicky kořeněnými tóny hřebíčku uvolňuje napětí i nervozitu. Vůni pomeranče a hřebíčku doplňují ještě hřejivé tóny badyánu a sladce laděná tonka. Společně tak tvoří nasládlou kořeněnou vůni, která vás během vánočních svátků zahřeje u srdce a zlepší vám náladu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Vánoce, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Taoasis Vianoce v sebe snúbi sladkú vôňu šťavnatých pomarančov s korenistými tónmi klinčeka. Pomôže vám doma vytvoriť tú pravú atmosféru sviatkov konca roka vďaka dlhotrvajúcej hrejivej vôni, a navyše má tiež priaznivé účinky na psychiku. Hodí sa ako na použitie do aromalampy, tak aj pre pridanie do telového krému či masážneho oleja.

Základ zmesi éterických olejov tvorí sladký pomaranč, ktorý pôsobí antidepresívne a napomáha pri odstraňovaní stresu či úzkosti. Celkovo osviežuje a v kombinácii s typicky korenistými tónmi klinčeka uvoľňuje napätie a nervozitu. Vôňu pomaranča a klinčeka dopĺňajú ešte hrejivé tóny badiánu a sladko ladená tonka. Spoločne tak vytvárajú sladkastú korenistú vôňu, ktorá vás počas vianočných sviatkov zahreje pri srdci a zlepší náladu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Eugenol, Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Anise Alcohol
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový, skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/