/    /    /    /  

Saloos Vánoční hvězda 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Vánoční hvězda 10 ml

Saloos Vánoční hvězda je variace sestavená z více éterických olejů tak, aby se jednotlivé vůně vzájemně podporovaly a vytvářely dokonale harmonickou kompozici. Tato vonná směs na dlouhou dobu provoní vaši domácnost a rozzáří potemnělé podzimní a zimní večery.

Vánoční hvězda je vůně jako stvořená pro chladnější období. Působí velice hřejivě a relaxačně a je ideálním doplňkem pro vaše chvíle odpočinku. Pomáhá zklidnit podráždění a zmírnit negativní dopady stresu. Přináší okamžité uvolnění pro tělo i mysl.

Hřejivé kořeněné tóny se mísí se sladkými jiskrnými citrusy a dodávají vašemu domovu tu pravou vánoční atmosféru. Aroma perníkového koření vás příjemně naladí na vánoční svátky.

Odpočiňte si v hektickém období

Variace éterických olejů Saloos s typickou vánoční vůní vám zpříjemní jedno z nejkrásnějších období roku a pomůže vám zapomenout na běžný stres a shon. Harmonická vůně přírodních éterických olejů je jako stvořená pro chvíle odpočinku o samotě či s blízkými.  Díky této směsi vykouzlíte v mžiku doma tu pravou vánoční atmosféru, kdy se budete cítit klidně a odpočatě. 

Kořeněná vůně

Směs přírodních rostlinných silic s jemně kořeněnou vůní vás ihned pohltí a přenese do příjemného prostředí, zapomenete tak na běžné starosti a konečně se uvolníte. Vůně je jako stvořena právě pro studenější období roku, příjemně vás zahřeje a nádherně provoní váš domov. Aroma perníkového koření naladí vaši mysl na chvíle strávené s rodinou v teple vašeho domova.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit rodinné pohody.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Vánoční hvězda 10 ml

Saloos Vianočná hviezda je variácia zostavená z viacerých éterických olejov tak, aby sa jednotlivé vône vzájomne podporovali a vytvárali dokonale harmonickú kompozíciu. Táto vonná zmes na dlhú dobu prevonia vašu domácnosť a rozžiari ponuré jesenné a zimné večery.

Vianočná hviezda je vôňa ako stvorená pre chladnejšie obdobie. Pôsobí veľmi hrejivo a relaxačne a je ideálnym doplnkom pre vaše chvíle oddychu. Pomáha upokojiť podráždenie a zmierniť negatívne dopady stresu. Prináša okamžité uvoľnenie pre telo i myseľ.

Hrejivé korenisté tóny sa miešajú so sladkými iskrivými citrusmi a dodávajú vášmu domovu pravú vianočnú atmosféru. Aróma perníkového korenia vás príjemne naladí na vianočné sviatky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz