/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Vánoční kostka červená

Značka:
Množství: 96 ks, 144 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 303 Kč

English Tea Shop Vánoční kostka červená

Dárková sada porcovaných čajů English Tea Shop červená Vánoční kostka kombinuje kvalitní ovocné, zelené i černé čaje s kvalitním kořením, bylinkami a kousky ovoce. Mezi čaji si tak snadno vyberete ten svůj nejoblíbenější. Čaj tvoří jedinečné variace chutí, které vás potěší kdykoliv během dne a zpříjemní vám chvíle odpočinku strávené s přáteli a rodinou.

Sada obsahuje bezkofeinový sladký rooibos Hřejivé Vánoce s kousky pikantního zázvoru, anýzu a také kakaem. S rooibosem je také Sladký šípek & skořice, který je okořeněn lékořicí, hřebíčkem a ovoněný lístky máty společně s chutí višní. Posledním rooibosem v sadě je Kakao & zázvor se sladkou mírně pikantní chutí pražené cikorky, kakaa a kousků jablek.

Svou chutí i obsahem černého čaje vás povzbudí Zázvor & brusinka, která kombinuje štiplavou chuť zázvoru s nahořklou brusinkou, voňavým hřebíčkem a skořicí. Pražený červený chai zahřeje tělo i duši díky skvělé kombinaci koření jako je skořice, zázvor, hřebíček, anýz a mnohé další. Čaj si můžete vychutnat jen tak nebo s mlékem. Svou báječnou vůní vás naladí černý čaj Krémová káva se zrnky pražené kávy, kakaem, kousky skořice a jemnou chutí smetany a zpříjemní vám ranní vstávání i odpolední relaxaci.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody, pro přípravu ovocného a černého čaje použijte horkou vodu, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70 °C. Nechte louhovat 4-5 minut a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada čajů je skvělým praktickým a originálním dárkem.

English Tea Shop Vánoční kostka červená

Darčeková sada porciovaných čajov English Tea Shop červená Vianočná kocka kombinuje kvalitné ovocné, zelené aj čierne čaje s kvalitným korením, bylinkami a kúskami ovocia. Medzi čajmi si tak ľahko vyberiete ten svoj najobľúbenejší. Čaj tvorí jedinečné variácie chutí, ktoré vás potešia kedykoľvek počas dňa a spríjemnia vám chvíle oddychu strávené s priateľmi a rodinou.

Sada obsahuje bezkofeínový sladký rooibos Hrejivé Vianoce s kúskami pikantného zázvoru, anízu a tiež kakaa. S rooibosom je tiež Sladká šípka & škorica, ktorá je okorenená sladkým drievkom, klinčekmi a prevoňaná lístkami mäty spoločne s chuťou višní. Posledným rooibosom v sade je Kakao & zázvor so sladkou mierne pikantnou chuťou praženej čakanky, kakaa a kúskov jabĺk.

Svojou chuťou aj obsahom čierneho čaju vás povzbudí Zázvor & brusnica, ktorá kombinuje štipľavú chuť zázvoru s horkastou brusnicou, voňavým klinčekom a škoricou. Pražený červený chai zahreje telo i dušu vďaka skvelej kombinácii korenia ako je škorica, zázvor, klinček, aníz a mnohé ďalšie. Čaj si môžete vychutnať len tak alebo s mliekom. Svojou báječnou vôňou vás naladí čierny čaj Krémová káva so zrnkami praženej kávy, kakaa, kúskami škorice, jemnou chuťou smotany a spríjemnia vám ranné vstávanie i poobedňajší relax.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Hřejivé Vánoce: Rooibos, kousky zázvoru, Anýz, muškát, kakao, Přírodní příchuť čokolády, Černý čaj, kousky skořice, Hřebíček, Ženšen, Brusinky, přírodní příchuť brusinek, Přírodní příchuť vanilky Sladký šípek a skořice: Rooibos, kousky skořice, Lékořice, lístky máty, Hřebíček, Šípek, Přírodní příchuť skořice, přírodní příchuť třešně Pražený červený chai: lapsang souchong černý čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamonu, Hřebíček, Anýz, cikorka, přírodní příchuť třešně, Přírodní příchuť granátového jablka Červené kakao a zázvor: Rooibos, kousky zázvoru, cikorka, kakao, lístky máty, kousky jablka, Přírodní příchuť zázvoru, přírodní příchuť English toffee, přírodní příchuť banánu Krémová káva: Černý čaj, Káva, kakao, kousky skořice, Světlice barvířská, Přírodní příchuť vanilky, přírodní příchuť chai tea, Přírodní příchuť čokolády
i
i

obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz