/    /    /    /  

English Tea Shop Vánoční kostka zlatá

Značka:
Množství: 96 ks, 144 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 303 Kč

English Tea Shop Vánoční kostka zlatá

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Dárková sada porcovaných čajů English Tea Shop zlatá Vánoční kostka kombinuje kvalitní ovocné, zelené i černé čaje s kvalitním kořením, bylinkami a kousky ovoce. Mezi čaji si tak snadno vyberete ten svůj nejoblíbenější. Čaj tvoří jedinečné variace chutí, které vás potěší kdykoliv během dne a zpříjemní vám chvíle odpočinku strávené s přáteli a rodinou.

Sada obsahuje osvěžující bezkofeinový čaj Kořeněné jablko, které v sobě spojuje kousky jablek a ibišku se skořicí, citronovou trávou a citronovou kůrou. Vánoční punč vás povzbudí nejenom díky obsahu zeleného čaje, ale také svěžích mátových lístků, citronové trávy, kousků zázvoru a pomerančové kůry. Stejně tak vás potěší i černý čaj Vánoční noc ochucený skořicí, hřebíčkem, lékořicí, kakaem a vanilkovým luskem.

Bezkofeinový Pikantní ovocný koláč spojuje přirozeně sladký rooibos s kousky jablek, malin, borůvek a brusinek s pikantní skořicí a sladkým karamelem. Skořici obsahuje i Perníček s obsahem voňavého koření, kakaa, lístků osvěžující máty a pomerančovou kůrou. Sladký vanilkový chlebíček kombinuje lístky černého čaje se skořicí, zázvorem, kardamomem a kousky jablek s vanilkovými lusky. Cukroušek pak pohladí váš jazýček jablečnou chutí s tóny kakaa, skořice či lékořice.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody, pro přípravu ovocného a černého čaje použijte horkou vodu, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70°C. Nechte louhovat 4-5 minut a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada čajů je skvělým praktickým a originálním dárkem.

English Tea Shop Vánoční kostka zlatá

Darčeková sada porciovaných čajov English Tea Shop zlatá Vianočná kocka kombinuje kvalitné ovocné, zelené aj čierne čaje s kvalitným korením, bylinkami a kúskami ovocia. Medzi čajmi si tak ľahko vyberiete ten svoj najobľúbenejší. Čaj tvorí jedinečné variácie chutí, ktoré vás potešia kedykoľvek počas dňa a spríjemnia vám chvíle oddychu strávené s priateľmi a rodinou.

Sada obsahuje osviežujúci bezkofeínový čaj Korenisté jablko, ktoré v sebe spája kúsky jabĺk a ibišteka so škoricou, citrónovou trávou a citrónovou kôrou. Vianočný punč vás povzbudí nielen vďaka obsahu zeleného čaju, ale aj sviežich mätových lístkov, citrónovej trávy, kúskov zázvoru a pomarančovej kôry. Rovnako tak vás poteší aj čierny čaj Vianočná noc ochutený škoricou, klinčekmi, sladkým drievkom, kakaom a vanilkovým strukom.

Bezkofeínový Pikantný ovocný koláč spája prirodzene sladký rooibos s kúskami jabĺk, malín, čučoriedok a brusníc s pikantnou škoricou a sladkým karamelom. Škoricu obsahuje aj Perníček s obsahom voňavého korenia, kakaa, lístkov osviežujúcej mäty a pomarančovou kôrou. Sladký vanilkový chlebíček kombinuje lístky čierneho čaju so škoricou, zázvorom, kardamómom a kúskami jabĺk s vanilkovými strukmi. Cukrúšik potom pohladí váš jazýček jablkovou chuťou s tónmi kakaa, škorice či sladkého drievka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kořeněné jablko: kousky jablka, kousky skořice, kůra z citronu, Ibišek, Šípek, Citronová tráva, přírodní příchuť jablka, přírodní příchuť melounu Vánoční punch: Zelený čaj, Citronová tráva, Ibišek, lístky máty, kousky zázvoru, broskev, Přírodní příchuť pomeranče, Přírodní příchuť broskve Vánoční noc: Černý čaj, kousky skořice, kakao, Hřebíček, Lékořice, Vanilkové lusky, Přírodní příchuť zázvoru, Přírodní příchuť vaječného koňaku Pikantní ovocný koláč: Rooibos, kousky , malina, Borůvky, Brusinky, kousky skořice, přírodní příchuť karamelu, přírodní příchuť lesního ovoce Sladký vanilkový chlebíček: Černý čaj, kousky skořice, Zázvor, Kardamon, Jablko, Vanilkové lusky, přírodní příchuť perníčku, Přírodní příchuť vanilky Cukroušek: Skořice, kakao, Jablko, kůra z pomeranče, Lékořice, cikorka, Přírodní příchuť vanilky, Přírodní příchuť skořice, přírodní příchuť třešní
i
i

obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz