/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Vánoční punč, plechová kazeta

Značka:
Množství: 15 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: BIO, ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
248
ks
Bez DPH 216 Kč

English Tea Shop Vánoční punč, plechová kazeta

Zelený čaj English Tea Shop Vánoční punč vás potěší osvěžující chutí s jemnými kořeněnými podtóny i příjemnou teplou citrusovo-ovocnou vůní, která zahřeje tělo i duši. Kombinace kvalitních čajových lístků s citronovou trávou, lístky máty a jemnou chutí ovoce vás uklidní, dobře naladí a zpříjemní chvíle odpočinku strávené s přáteli a rodinou.

Zelený čaj vás povzbudí svou osvěžující teplou ovocnou chutí s tóny koření. Čajová směs v sobě spojuje voňavou aromatickou citronovou trávu se svěží mátou peprnou a příjemně štiplavým pikantním zázvorem. Společně tvoří sytou přirozeně nasládlou ovocnou chuť, která vás povzbudí i svým hřejivým aroma. Šálek čaje je tak skvělým společníkem pro dlouhé zimní večery.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70°C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté podle chuti oslaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj je originálním a praktickým vánočním dárkem.

Upozornění: Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek!

English Tea Shop Vánoční punč, plechová kazeta

Zelený čaj English Tea Shop Vianočný punč vás poteší osviežujúcou chuťou s jemnými korenistými podtónmi aj príjemnou teplou citrusovo-ovocnou vôňou, ktorá zahreje telo i dušu. Kombinácia kvalitných čajových lístkov s citrónovou trávou, lístkami mäty a jemnou chuťou ovocia vás upokojí, dobre naladí a spríjemní chvíle oddychu strávené s priateľmi a rodinou.

Zelený čaj vás povzbudí svojou osviežujúcou teplou ovocnou chuťou s tónmi korenia. Čajová zmes v sebe spája voňavú aromatickú citrónovú trávu so sviežou mätou a príjemne štipľavým pikantným zázvorom. Spoločne tvoria sýtu prirodzene sladkastú ovocnú chuť, ktorá vás povzbudí aj svojou hrejivou arómou. Šálka čaju je tak skvelým spoločníkom pre dlhé zimné večery.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj1), Citronová tráva1), Ibišek1), Máta peprná1), Zázvor1), Kousky broskve1), Přírodní příchuť pomeranče, Přírodní příchuť broskve
1) Organic agriculture
i
i

obal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz