/    /    /    /  

English Tea Shop Vánoční strom, plechová kazeta

Značka:
Množství: 72 ks, 108 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 347 Kč

English Tea Shop Vánoční strom, plechová kazeta

Dárková sada porcovaných čajů English Tea Shop Vánoční strom obsahuje kombinace organických zelených, černých i bylinných čajů, ze kterých si každý vybere ten svůj. Spojení kvalitních čajových lístků s voňavým kořením, sušeným ovocem a bylinkami tvoří jedinečné chutě, které vám zpříjemní dlouhé zimní večery i chvíle strávené s přáteli a rodinou.

V sadě organických čajů můžete sáhout po bylinném čaji Hřejivé Vánoce s lístky roibosu, kousky zázvoru, anýzu a kakaem. Černý čaj Zázvor a brusinka obsahuje kromě kousků ovoce také lékořici, skořici a také zázvor. Bylinný Sladký šípek a skořice spojuje sladký rooibos s lékořicí, skořic, hřebíčkem a dalším voňavým kořením a kousky šípku. Červený pražený chai kombinuje černý čaj s množstvím koření jako je skořice, hřebíček a anýz a jemnou chutí višní a granátového jablka. Bylinný čaj Červené kakao a zázvor má přirozeně sladkou chuť po rooibosu okořeněnou zázvorem a lístky máty, zjemněnou kousky jablek a kakaem.

Černý čaj Káva se smetanou spojuje nejenom čajové lístky ale také pražená kávová zrna s kakaem, kousky skořice a jemnouchutí vanilky. Kořeněné jablko navodí perfektní vánoční atmosféru díky kombinaci kousků jablek se šípkem, ibiškem a množstvím voňavého koření. Zelený čaj Vánoční punč má skvělou chuť díky citronové trávě, ibišku, mátovým lístkům a kouskům zázvoru. Voňavý černý čaj Vánoční noc vás potěší kousky skořice, kakaa, hřebíčků a vanilkových lusků.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Pro přípravu bylinného a černého čaje použijte horkou vodu, pro zelený čaj vodu a teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

obal: papírový
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz