/    /    /    /  

English Tea Shop Vánoční strom, plechová kazeta

Značka:
Množství: 72 ks, 108 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 347 Kč

English Tea Shop Vánoční strom, plechová kazeta

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Dárková sada porcovaných čajů English Tea Shop Vánoční strom obsahuje kombinace organických zelených, černých i bylinných čajů, ze kterých si každý vybere ten svůj. Spojení kvalitních čajových lístků s voňavým kořením, sušeným ovocem a bylinkami tvoří jedinečné chutě, které vám zpříjemní dlouhé zimní večery i chvíle strávené s přáteli a rodinou.

V sadě organických čajů můžete sáhout po bylinném čaji Hřejivé Vánoce s lístky roibosu, kousky zázvoru, anýzu a kakaem. Černý čaj Zázvor a brusinka obsahuje kromě kousků ovoce také lékořici, skořici a také zázvor. Bylinný Sladký šípek a skořice spojuje sladký rooibos s lékořicí, skořic, hřebíčkem a dalším voňavým kořením a kousky šípku. Červený pražený chai kombinuje černý čaj s množstvím koření jako je skořice, hřebíček a anýz a jemnou chutí višní a granátového jablka. Bylinný čaj Červené kakao a zázvor má přirozeně sladkou chuť po rooibosu okořeněnou zázvorem a lístky máty, zjemněnou kousky jablek a kakaem.

Černý čaj Káva se smetanou spojuje nejenom čajové lístky ale také pražená kávová zrna s kakaem, kousky skořice a jemnouchutí vanilky. Kořeněné jablko navodí perfektní vánoční atmosféru díky kombinaci kousků jablek se šípkem, ibiškem a množstvím voňavého koření. Zelený čaj Vánoční punč má skvělou chuť díky citronové trávě, ibišku, mátovým lístkům a kouskům zázvoru. Voňavý černý čaj Vánoční noc vás potěší kousky skořice, kakaa, hřebíčků a vanilkových lusků.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Pro přípravu bylinného a černého čaje použijte horkou vodu, pro zelený čaj vodu a teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

English Tea Shop Vánoční strom, plechová kazeta

Darčeková sada porciovaných čajov English Tea Shop Vianočný strom obsahuje kombináciu organických zelených, čiernych i bylinných čajov, z ktorých si každý vyberie ten svoj. Spojenie kvalitných čajových lístkov s voňavým korením, sušeným ovocím a bylinkami tvorí jedinečné chute, ktoré vám spríjemnia dlhé zimné večery aj chvíle strávené s priateľmi a rodinou.

V sade organických čajov môžete siahnúť po bylinnom čaji Hrejivé Vianoce s lístkami rooibosu, kúskami zázvoru, anízu a kakaa. Čierny čaj Zázvor a brusnica obsahuje okrem kúskov ovocia tiež sladké drievko, škoricu a tiež zázvor. Bylinná Sladká šípka a škorica spája sladký rooibos so sladkým drievkom, škoricou, klinčekmi a ďalším voňavým korením a kúskami šípok. Červený pražený chai kombinuje čierny čaj s množstvom korenia ako je škorica, klinčeky a aníz a jemnou chuťou višní a granátového jablka. Bylinný čaj Červené kakao a zázvor má prirodzene sladkú chuť po rooibose okorenenú zázvorom a lístkami mäty, zjemnenú kúskami jabĺk a kakaom.

Čierny čaj Káva so smotanou spája nielen čajové lístky ale tiež pražené kávové zrná s kakaom, kúskami škorice a jemnou chuťou vanilky. Korenisté jablko navodí perfektnú vianočnú atmosféru vďaka kombinácii kúskov jabĺk so šípkami, ibištekom a množstvom voňavého korenia. Zelený čaj Vianočný punč má skvelú chuť vďaka citrónovej tráve, ibišteka, mätovým lístkom a kúskom zázvoru. Voňavý čierny čaj Vianočná noc vás poteší kúskami škorice, kakaa, klinčekov a vanilkových strukov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Jízda na saních: Rooibos, kousky skořice, Kousky jablek, Hřebíček, Pomerančová kůra, příchuť soursop, Příchuť pomeranče Šťastné Vánoce: Zelený čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamonu, kousky muškátového oříšku, kousky hřebíčku, kousky máty, Granátové jablko, Příchuť granátového jablka, příchuť citronové trávy Vánoce bezkofeionové: Rooibos, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamonu, Kousky granátového jablka, kousky muškátového oříšku, pepř, Hřebíček, příchuť citronové trávy, Příchuť granátového jablka Ananas a banán: Ibišek, Citronová tráva, Citronová kůra, Šípek, Rooibos, Příchuť ananasu, příchuť banánu Malina, vanilka a skořice: kousky skořice, Hřebíček, pražená cikorka, kousky vanilkových lusků, kousky malin, Příchuť malin, Příchuť vanilky, Příchuť skořice Jablko, máta a smetana: Černý čaj, Zelený čaj, Kousky jablek, lístky máty, příchuť jablek, Příchuť máty, Příchuť smetany Granátové jablko, černý rybíz a broskev: Rooibos, Kousky granátového jablka, Kousky jablek, kousky růžových okvětních lístků, Příchuť černého rybízu, příchuť broskve, Příchuť granátového jablka
i
i

obal: papírový
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz