/    /    /    /    /    /  

Ecce Vita Váta čaj, pro chladné počasí a nachlazení

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
99
ks
Bez DPH 86 Kč

Ecce Vita Váta čaj, pro chladné počasí a nachlazení

Ecce Vita Váta čaj pro chladné počasí a nachlazení je směsí bylin určenou pro harmonizaci energie Váta a její užívání je vhodné především v zimním období. Obsahuje ajurvédské bylinky, které svými účinky působí příznivě na obranyschopnost organismu či stav dýchacích orgánů.

Fenykl, heřmánek a hřebíček podporují přirozenou obranyschopnost organismu a zlepšují tak odolnost těla vůči virům a bakteriím v náročném zimním období. Fenykl zároveň pomáhá zklidňovat dýchací systém při nachlazení a podporovat vykašlávání. Zázvor, skořice a hřebíček jsou oblíbenými prostředky na prohřívání organismu a přispívají ke zmírnění potíží při chřipce či rýmě. Brahmi působí spolu s levandulí a citronovou trávou příznivě na psychiku a pomáhá v chmurném zimním období předcházet depresím a posilovat duševní zdraví.

Příprava: Sáček s čajem zalijte 250 ml vroucí vody a nechte louhovat minimálně 3 minuty. Čaj pijte teplý. Můžete ho dochutit medem. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Čaj není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Jedná se o doplněk stravy, který neslouží jako náhrada pestré stravy.

Ecce Vita Váta čaj, pro chladné počasí a nachlazení

Ecce Vita Váta čaj pre chladné počasie a nachladnutie je zmesou bylín určenou pre harmonizáciu energie Váta a jej užívanie je vhodné predovšetkým v zimnom období. Obsahuje ajurvédske bylinky, ktoré svojimi účinkami pôsobia priaznivo na obranyschopnosť organizmu či stav dýchacích orgánov.

Fenikel, harmanček a klinčeky podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a zlepšujú tak odolnosť tela voči vírusom a baktériám v náročnom zimnom období. Fenikel zároveň pomáha upokojovať dýchací systém pri nachladnutí a podporovať vykašliavanie. Zázvor, škorica a klinčeky obľúbenými prostriedkami na prehrievanie organizmu a prispievajú k zmierneniu ťažkostí pri chrípke či nádche. Brahmi pôsobí spolu s levanduľou a citrónovou trávou priaznivo na psychiku a pomáha v chmúrnom zimnom období predchádzať depresiám a posilňovať duševné zdravie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Fenykl plod, Bacopa monnieri, Heřmánek lékařský květ, Levandule květ, Voňatka citrónová list, Zázvor obecný kořen, Skořicovník kůra, Hřebíček květ
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/