/    /    /    /    /  

Saloos Vavřín 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
98
ks
Bez DPH 81 Kč

Saloos Vavřín 5 ml

Saloos Vavřín je čistý přírodní éterický olej bez příměsí s intenzivní bylinnou vůní, která účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Díky svým přirozeným antiseptickým vlastnostem je éterický olej z vavřínu často používán jako dezinfekce do místností.

Esenciální vavřínový olej pročišťuje vzduch a brání množení škodlivých mikroorganismů. Zmírňuje kašel a pomáhá při infekcích dýchacího systému. Vavřín zvyšuje krevní tlak a zrychluje tep, proto je při jeho používání vhodné dodržovat nízké koncentrace.

Vavřín působí antidepresivními účinky, pomáhá při nervozitě a duševním vypětí. Pomáhá harmonizovat psychiku a přináší dlouhotrvající uvolnění. Zároveň zmírňuje bolesti svalů a kloubů a lze jej přidávat do koupelových či masážních olejů.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Vavřín 5 ml

Saloos Vavrín je čistý prírodný éterický olej bez prímesí s intenzívnou bylinnou vôňou, ktorá účinne neutralizuje všetky nepríjemné pachy. Vďaka svojim prirodzeným antiseptickým vlastnostiam je éterický olej z vavrínu často používaný ako dezinfekcia do miestností.

Esenciálny vavrínový olej prečisťuje vzduch a bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov. Zmierňuje kašeľ a pomáha pri infekciách dýchacieho systému. Vavrín zvyšuje krvný tlak a zrýchľuje tep, preto je pri jeho používaní vhodné dodržiavať nízke koncentrácie.

Vavrín pôsobí antidepresívnymi účinkami, pomáha pri nervozite a duševnom vypätí. Pomáha harmonizovať psychiku a prináša dlhotrvajúce uvoľnenie. Zároveň zmierňuje bolesti svalov a kĺbov a možno ho pridávať do kúpeľových či masážnych olejov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Laurus Nobilis Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz