/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Vavřín 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 115 Kč

Nobilis Tilia Vavřín 5 ml

Nobilis Tilia Vavřín je čistý éterický olej z vavřínu vyráběný v lékopisné kvalitě. Olej neobsahuje žádné další přidané syntetické látky tak, aby jeho účinek byl maximální. Jeho svěží jemně bylinná vůně probudí všechny vaše smysly a prohloubí vaši relaxaci.

Vavřín má posilující vliv zejména na dýchací cesty. Je s oblibou využíván při astmatu, chronické bronchitidě a dalších dlouhodobých onemocněních dýchacího traktu. Pomáhá snižovat dráždivost dýchacích cest, zmírňovat jejich otok a udržovat tak jejich průchodnost.

Éterický olej z vavřínu stimuluje mozkovou činnost, pomáhá při problémech s nedostatkem koncentrace a upevňuje sebevědomí. Podporuje ctižádost a dodává pocit vznešenosti. Zároveň účinně ulevuje od svalových a revmatických bolestí a má příznivý vliv také při menopauze a onemocnění močopohlavního traktu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Laurus Nobilis Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz