/    /    /    /  

Saloos Veselé vánoce 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Veselé vánoce 10 ml

Saloos Veselé vánoce je vyvážená směs přírodních esenciálních olejů, která přinese do vaší domácnosti tu pravou vánoční atmosféru. Tato vonná kompozice dodává pocit harmonie a je skvělým doplňkem pro vaše chvíle odpočinku za dlouhých zimních a podzimních večerů.

Stačí přidat pár kapek této směsi do aromalampy a váš domov provoní omamné aroma koření, sladkého ovoce a perníčků. Díky jemnému citrusovému podtextu působí osvěžujícími účinky na tělo i mysl a dodává potřebnou energii.

Vůně Veselé vánoce obsahuje také hřejivé tóny, které prohloubí vaši relaxaci a příjemně vás naladí na vánoční svátky strávené v kruhu těch nejbližších.

Klidné svátky

Variace éterických olejů Saloos Veselé Vánoce vás přenese do kouzelného vánočního světa plného blikajících světýlek, báječného jídla a rozzářených dětských očí. Éterické oleje s typickou vánoční vůní vám zpříjemní jedno z nejkrásnějších období roku a pomůžou vám zapomenout na běžný stres a shon. Harmonická vůně přírodních éterických olejů je jako stvořená pro chvíle odpočinku o samotě či pro relaxaci ve společnosti vašich nejbližších.

Kořeněné a hřejivé tóny

Směs přírodních rostlinných silic s jemně kořeněnou vůní se sladkými tóny vám pomůže se na chvíli zastavit a vychutnat si tu pravou vánoční atmosféru. Vůně Veselé Vánoce přináší okamžité uvolnění a naladí vás na odpočinek, zároveň zmírňuje stres z vánočního shonu. Kořeněné tóny navodí kouzelnou atmosféru a citrusová vůně vás osvěží a dodá potřebnou energii a dobrou náladu.

Lahodná vůně esenciálních olejů

Jednotlivé vůně jsou spolu zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově atmosféru plnou pohody a harmonie.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Saloos Veselé vánoce 10 ml

Saloos Veselé Vianoce je vyvážená zmes prírodných esenciálnych olejov, ktorá prinesie do vašej domácnosti pravú vianočnú atmosféru. Táto vonná kompozícia dodáva pocit harmónie a je skvelým doplnkom pre vaše chvíle oddychu za dlhých zimných a jesenných večerov.

Stačí pridať pár kvapiek tejto zmesi do aromalampy a váš domov prevonia omamná aróma korenia, sladkého ovocia a perníčkov. Vďaka jemnému citrusovému podtextu pôsobí osviežujúcimi účinkami na telo i myseľ a dodáva potrebnú energiu.

Vôňa Veselé Vianoce obsahuje tiež hrejivé tóny, ktoré prehĺbia vašu relaxáciu a príjemne vás naladia na vianočné sviatky strávené v kruhu tých najbližších.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz