/    /    /    /    /  

Saloos Vetiver 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
146
ks
Bez DPH 121 Kč

Saloos Vetiver 5 ml

Saloos Vetiver je čistý esenciální olej s osvěžující vůní, která přinese do vaší domácnosti atmosféru energie a života. Nasdládlé aroma vetiveru s kouřově mechovým podtextem probudí všechny vaše smysly a pomáhá revitalizovat tělo i mysl. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a čistí vzduch.

Éterický olej z vetiveru má stabilizační účinky na krevní oběh a pomáhá při kolísání krevního tlaku. Působí silně zklidňujícím efektem a velice jej oceníte zejména v období nadměrného duševního či fyzického vyčerpání, kdy pomáhá obnovit síly a dodat potřebnou energii.

Vetiver je někdy také používán jako přírodní afrodiziakum a má harmonizační účinky. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a účinkuje také při revmatizmu. Podporuje hojení drobných ranek a dezinfikuje je. Je vhodný také na pokožku s akné.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Vetiver 5 ml

Saloos Vetiver je čistý esenciálny olej s osviežujúcou vôňou, ktorá prinesie do vašej domácnosti atmosféru energie a života. Sladkastá aróma vetiveru s dymovo machovým podtextom prebudí všetky vaše zmysly a pomáha revitalizovať telo i myseľ. Skvele neutralizuje nepríjemné pachy a čistí vzduch.

Éterický olej z vetiveru stabilizačný účinok na krvný obeh a pomáha pri kolísaní krvného tlaku. Pôsobí silne upokojujúcim efektom a veľmi ho oceníte najmä v období nadmerného duševného či fyzického vyčerpania, kedy pomáha obnoviť sily a dodať potrebnú energiu.

Vetiver je niekedy tiež používaný ako prírodné afrodiziakum a harmonizačné účinky. Zmierňuje bolesti namáhaného svalstva a účinkuje tiež pri reumatizme. Podporuje hojenie drobných raniek a dezinfikuje ich. Je vhodný aj na pokožku s akné.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz