/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Vetyver bourbon 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Vetyver bourbon 10 ml

Nobilis Tilia Vetyver bourbon je čistá rostlinná silice vyráběná v lékopisné kvalitě. Vůně tohoto éterického oleje je skutečně povznášející a oslní vás svými zemitými tóny s lehkým dřevitým aroma a mírně sladkým potenciálem. Vetyver bourbon má komplexní vliv na lidský organismus.

Tento éterický olej posiluje zažívací systém, podporuje jeho správnou funknci a má příznivý vliv při mnoha chronických onemocněních. Pomáhá při nechutenství a úbytku hmotnosti a stimuluje funkci žaludku a střev. Má účinek také na slinivku břišní a podporuje vylučování trávicích enzymů.

Vetyver bourbon má významný zklidňující efekt na psychiku, pomáhá při úzkostech, depresích či nadměrném duševním vypětí. Zmírňuje dlouhotrvající únavu a slabost. Zároveň ulevuje od bolestí a uplatňuje se především při revmatizmu či svalovém přetížení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz