/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Vetyver 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 10 ml / 224 Kč
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
144
ks
Bez DPH 119 Kč

Nobilis Tilia Vetyver 5 ml

Nobilis Tilia Vetyver je čistý éterický olej bez přidaných syntetických ingrediencí s komplexním vlivem na psychickou i fyzickou stránku lidského organismu. Jeho sladká zemitá vůně s dřevitými tóny probudí vaše smysly a je ideálním společníkem pro chvíle vaší relaxace.

Éterický olej vetyver má příznivý vliv na správnou funkci trávicího systému, podporuje zažívání, funkci žaludku a střev a také vylučování trávicích enzymů. Díky tomu pomáhá při nadýmání, pálení žáhy či plynatosti. Ulevuje od funkčních bolestí břicha a harmonizuje trávení.

Vetyver působí také na psychiku, jeho účinky oceníte zejména při depresích, úzkostech, trémě a nadměrném duševním vypětí. Použití tohoto oleje je vhodné také v obdobích zvýšeného stresu. Vetyver zároveň ulevuje od dlouhodobých bolestí svalstva a kloubů.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz