/    /    /    /  

Ecce Vita Vigor Forte, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Ecce Vita Vigor Forte, kapsle 60 ks

Vigor Forte Ecce Vita obsahuje kotvičník, který podporuje zdraví reprodukčních orgánů a povzbuzuje sexuální touhu. Kromě toho podporuje sexuální výkon a pomáhá udržet svalový tonus. Kotvičník je nejznámější bylinou pro zvýšení sexuálního apetitu u muže i ženy a řadí se mezi nejspolehlivější a nejúčinnější přírodní afrodiziaka na světě.

Indický ženšen dodává energii, podporuje vitalitu, vitalizuje a stimuluje organismus. Ženšen navíc posiluje imunitu a činí organismus odolnějším proti virovým infekčním onemocněním. Zlepšuje cirkulaci krve, pomáhá proti únavě, zlepšuje činnost mozku a působí pozitivně na paměť. Při dlouhodobějším užívání zajišťuje psychickou stabilitu, zvyšuje odolnost proti stresu, dodává energii a snižuje pocit vyčerpání.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném a suchém místě, nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: Jedna kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ecce Vita Vigor Forte, kapsle 60 ks

Vigor Forte Ecce Vita obsahuje kotvičník, ktorý podporuje zdravie reprodukčných orgánov a povzbudzuje sexuálnu túžbu. Okrem toho podporuje sexuálny výkon a pomáha udržať svalový tonus. Kotvičník je najznámejšou bylinou pre zvýšenie sexuálneho apetítu u muža aj ženy a radí sa medzi najspoľahlivejšie a najúčinnejšie prírodné afrodiziaká na svete.

Indický ženšen dodáva energiu, podporuje vitalitu, vitalizuje a stimuluje organizmus. Ženšen navyše posilňuje imunitu a robí organizmus odolnejším proti vírusovým infekčným ochoreniam. Zlepšuje cirkuláciu krvi, pomáha proti únave, zlepšuje činnosť mozgu a pôsobí pozitívne na pamäť. Pri dlhodobejšom užívaní zaisťuje psychickú stabilitu, zvyšuje odolnosť proti stresu, dodáva energiu a znižuje pocit vyčerpania.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kotvičník zemní - plod, Withanie spavá - kořen, Chřest hroznovitý - kořen, Muškátový oříšek
i
i

konzistence: pevná
obal: skleněný

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/