/    /    /    /  

Diochi Viraimun, kapsle 80 ks

Značka:
Množství: 80 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Dýchání, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
936
ks
Bez DPH 814 Kč

Diochi Viraimun, kapsle 80 ks

Bioinformační kapsle Diochi Viraimun kombinují výtažky z bylin a hub, které spolehlivě posilují celý organismus a dodávají tělu svěžest a energii. Při pravidelném užívání harmonizují tělesné funkce a pomáhají tělu k samovolné regeneraci. Kombinace účinných látek celý organismus osvěžuje, detoxikuje a napomáhá zdraví jak vnitřních orgánů, tak i pokožky.

Kombinace rostlinných látek podporuje zdraví a vitalitu celého těla, udržuje organismus zdravý a odolný vůči onemocnění i stresu. Bylinné složky organismus regenerují a vyplavují z něj škodlivé látky, současně podporují zdraví pokožky, obzvláště té zralé náročné na výživu. Bylinky totiž aktivují činnost mazových žlázek a suché tenké pleti se tak dostane potřebné výživy.

Bylinné kapsle také podporují regeneraci duševních a fyzických sil, pomáhají lépe se vyrovnat s náročnými stresovými situacemi, posilují organismus vůči onemocněním a dodávají tělu novou energii.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1-3x denně. Děti od 6 let užívají 1 kapsli 3x denně. Po 3 týdenní kúře udělejte týdenní pauzu a pokračujte v užívání.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Diochi Viraimun, kapsle 80 ks

Bioinformačné kapsuly Diochi Viraimun kombinujú výťažky z bylín a húb, ktoré spoľahlivo posilňujú celý organizmus a dodávajú telu sviežosť a energiu. Pri pravidelnom užívaní harmonizujú telesné funkcie a pomáhajú telu k samovoľnej regenerácii. Kombinácia účinných látok celý organizmus osviežuje, detoxikuje a pomáha zdraviu ako vnútorných orgánov, tak aj pokožky.

Kombinácia rastlinných látok podporuje zdravie a vitalitu celého tela, udržiava organizmus zdravý a odolný voči ochoreniam aj stresu. Bylinné zložky organizmus regenerujú a vyplavujú z neho škodlivé látky, súčasne podporujú zdravie pokožky, obzvlášť tej zrelej, náročnej na výživu. Bylinky totiž aktivujú činnosť mazových žliazok a suchej tenkej pleti sa tak dostane potrebná výživa.

Bylinné kapsuly tiež podporujú regeneráciu duševných a fyzických síl, pomáhajú lepšie sa vyrovnávať s náročnými stresovými situáciami, posilňujú organizmus voči ochoreniam a dodávajú telu novú energiu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Houževnatec jedlý, Trsnatec lupenitý, Housenice čínská, Lesklokorka lesklá, Arginin, Bazalka vonná
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz