/    /    /    /  

Diochi Vista Clear, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Oči a uši, Hormony a ledviny, Dýchání, Játra a žlučník, Cukrovka, Doplňky stravy pro zlepšení zraku
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
936
ks
Bez DPH 814 Kč

Diochi Vista Clear, kapsle 60 ks

Vista clear Diochi je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tlustého střeva, plic, tří zářičů, ledvin a všechny zvláštní energetické dráhy. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Vista clear kapsle byly sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. Vista clear ochraňuje oči, cévy a klouby před poškozením a zvýšenou námahou. Posiluje zrak a má antioxidační účinek díky výtažku z borůvek, jenž byl díky svému příznivému vlivu na zrak používán již letci za druhé světové války. Borůvkový extrakt je také prospěšný pro zvýšení lokálního prokrvení a napomáhá tak podporovat funkci důležitých orgánů.

Extrakt z harpagofytu ležatého podporuje udržení pružnosti všech složek pojivových tkání, zejména pak šlach, kloubů a kloubních pouzder, čímž působí příznivě při rozmanitých onemocněních a obtížích týkajících se pohybového aparátu. Koňský kaštan působí antiseptickými a hřejivými účinky a výtažek z vilínu virginského dodává přípravku dezinfekční a protizánětlivé vlastnosti, jež mají pozitivní vliv při celé řadě povrchových i vnitřních onemocnění.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 3x denně, děti od 6 let 1 kapsli 3x denně, děti od 3 do 6 let 1 kasli 1x denně.

Upozornění: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Diochi Vista Clear, kapsle 60 ks

Vistat clear Diochi je bioinformačný posilňujúci doplnok stravy vyrobený z rastlín a éterických olejov, ktorý sa rýchlo vstrebáva a navracia telu sviežosť a vitalitu. Harmonizuje predovšetkým meridián pečene, žlčníka, hrubého čreva, pľúc, troch žiaričov, obličiek a všetky zvláštne energetické dráhy. Vďaka tomu si telo samo prirodzenou cestou upravuje problémy, ktoré sa spájajú s disharmóniou v týchto meridiánoch.

Vista clear kapsule boli zostavené na základe najnovších poznatkov v oblastiach fytoterapie, homeopatie, kryštaloterapie, psychotroniky a biorezonancie. Vista clear ochraňuje oči, cievy a kĺby pred poškodením a zvýšenou námahou. Posilňuje zrak a má antioxidačný účinok vďaka výťažkom z čučoriedok, ktorý bol vďaka svojmu priaznivému vplyvu na zrak používaný u letcov v druhej svetovej vojne. Čučoriedkový extrakt je tiež prospešný pre zvýšenie lokálneho prekrvenia a napomáha takisto podporovať funkciu dôležitých orgánov.

Extrakt z harpagofytu ležatého podporuje udržanie pružnosti všetkých zložiek spojivových tkanív, najmä šliach, kĺbov a kĺbových puzdier, čím pôsobí priaznivo pri rozmanitých ochoreniach a ťažkostiach týkajúcich sa pohybového aparátu. Pagaštan konský pôsobí antiseptickými a hrejivými účinkami a výťažok z hamamela virgínskeho dodáva prípravku dezinfekčné a protizápalové vlastnosti, ktoré majú pozitívny vplyv pri celom rade povrchových aj vnútorných ochorení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Melissa Officinalis Extract, Hamamelis Virginiana Extract , Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Vaccinium Myrtillus Extract, Harpagophytum Procumbens Extract, Magnesium Stearate, Gelatin, Titanium Dioxide
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz