/    /    /    /  

Energy Vitaflorin 90 kapslí

Značka:
Množství: 90 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
466
ks
Bez DPH 405 Kč

Energy Vitaflorin 90 kapslí

Bioaktivní přípravek Energy Vitaflorin je přírodním doplňkem stravy vhodným ke každodenní péči o dobrý zdravotní stav organismu. Díky vyváženému složení z rostlinných a bylinných extraktů dodává tělu množství potřebných bioaktivních látek, jakou jsou vitaminy, minerály a stopové prvky, jež napomáhají upevnit zdraví a posílit vaše tělo.

Vitaflorin obsahuje výtažek z rakytníku řešetlákového, jež je známý díky svému vysokému obsahu vitaminu C, kterého je v něm mnohem více, než v citrusových plodech. Spolu s dalšími vitaminy A, D, K a B komplexem je ideální pro podporu odolnosti vůči infekčním onemocněním, obzvláště v namáhavých obdobích a při změnách počasí.

Velké množství širokého spektra vitaminů obsahuje taktéž granátovník, jehož extrakt je součástí složení přípravku. Kromě těchto složek nezbytných pro správnou funkci organismu v něm můžeme najít také minerály a řadu aminokyselin. Spolu s mateří kašičkou a přírodním výtažkem z klanoprašky čínské je Vitaflorin skvělým preparátem pro upevnění celkového zdravotního stavu, podporu přirozeného metabolismu a posílení obranyschopnosti.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 1-3x denně.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty.

Energy Vitaflorin 90 kapslí

Bioaktívny prípravok Energy Vitaflorin je prírodným doplnkom stravy vhodným pre každodennú starostlivosť o dobrý zdravotný stav oganizmu. Vďaka vyváženému zloženiu z rastlinných a bylinných extraktov dodáva telu množstvo potrebných bioaktívnych látok, ako sú vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré napomáhajú upevniť zdravie a posilniť vaše telo.

Vitaflorin obsahuje výťažok z rakytníka rešetliakového, známeho vďaka svojmu vysokému obsahu vitamínu C, ktorého je v ňom omnoho viac, ako v citrusových plodoch. Spolu s ďalšími vitamínmi A, D, K a B komplexom je ideálny pre podporu odolnosti voči infekčným chorobám, obzvlášť v namáhavých obdobiach a pri zmenách počasia.

Veľké množstvo širokého spektra vitamínov obsahuje taktiež granátovník, ktorého extrakt je súčasťou zloženia prípravku. Okrem týchto zložiek nevyhnutných pre správnu funkciu organizmu v ňom môžeme takisto nájsť minerály a rad aminokyselín. Spolu s materskou kašičkou a prírodným výťažkom zo schizandry čínskej je Vitaflorin vynikajúcim preparátom pre upevnenie celkového zdravotného stavu, podporu prirodzeného metabolizmu a posilnenie obranyschopnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja (Soybean) Oil, Gelatin, Hippophae Rhamnoides Extract, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Aqua, Gelee Royale, Schizandra Chinensis Extract, Chaenomeles Cathayensis Extract, Caramel
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz