/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Vitamin E 10% 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Kategorie: Pleťové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Vitamin E 10% 10 ml

Koncentrát vitamínu rozpustný v oleji. Zvýšená koncentrace vitamínu E zmírňuje tvorbu erytému v pokožce. Vitamín E zvyšuje faktor ochrany před UV zářením. Vitamín E snižuje citlivost pokožky fotosenzitivních osob a působí jako antioxydant.

certifikáty:
vhodné pro: péči o pokožku
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: skleněný obal s kapátkem

použití: Vitamín se pomocí pipety "natečkuje" na pokožku. Do něho se vetře krém na denní ošetření pokožky nebo regenerační olej. Tímto smísením dojde k dostatečnému zředění vitamínového koncentrátu.
složení: sojový olej, vitamín E

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46

webové strány značky:
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz