/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Vitamin E 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové oleje
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
274
ks
Bez DPH 226 Kč

Nobilis Tilia Vitamin E 20 ml

Koncentrát vitaminu E Nobilis Tilia je silným přírodním antioxidantem, pokožku posiluje vůči nepříznivým vnějším vlivům, chrání před známkami stárnutí a také urychluje její regeneraci. Kromě toho, vitamin E chrání pleť před spálením, podrážděním i dodává pokožce zdravý sjednocený vzhled.

Vitamin E je pro pokožku nesmírně důležitý, neboť účinkuje jako antioxidant, pokožku chrání před působením volných radikálů a tím pádem i před ztrátou elasticity a vznikem vrásek. Navíc, sjednocuje barevný tón pleti a dodává jí zdravý pěstěný vzhled. V kombinaci s rostlinnými oleji s přirozeným ochranným faktorem umocňuje vitamin E ochranu před UV zářením, ochraňuje pokožku před spálením i zarudnutím v důsledku pobytu na slunečním záření.

Vitamin E lze použít samostatně pod krém či olej či jej přimíchat přímo do oblíbené pleťové péče. Nejen, že dojde k umocnění regeneračních účinků pečujícího produktu, ale zároveň se tak prodlouží jeho životnost. Vitamin totiž kosmetiku přirozenou cestou konzervuje a chrání ji před vniknutím bakterií.

Použití: Pár kapek vitaminového koncentrátu aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku a lehce rozetřete. Používejte nejlépe v kombinaci s oblíbeným pleťovým krémem.

Tip: Pár kapek vitaminu E můžete přidat pro umocnění regeneračních účinků do svého oblíbeného pečujícího oleje.

Nobilis Tilia Vitamin E 20 ml

Koncentrát vitamínu E Nobilis Tilia je silným prírodným antioxidantom, pokožku posilňuje voči nepriaznivým vonkajším vplyvom, chráni pred známkami starnutia a taktiež urýchľuje jej regeneráciu. Okrem toho, vitamín E chráni pleť pred spálením, podráždením a dodáva pokožke zdravý zjednotený vzhľad.

Vitamín E je pre pokožku nesmierne dôležitý, pretože účinkuje ako antioxidant, pokožku chráni pred pôsobením voľných radikálov a tým aj pred stratou elasticity a vznikom vrások. Navyše, zjednocuje farebný tón pleti a dodáva jej zdravý pestovaný vzhľad. V kombinácii s rastlinnými olejmi s prirodzeným ochranným faktorom umocňuje vitamín E ochranu pred UV žiarením, ochraňuje pokožku pred spálením aj začervenaním v dôsledku pobytu na slnečnom žiarení.

Vitamín E možno použiť samostatne pod krém alebo olej, či ho primiešať priamo do obľúbenej pleťovej starostlivosti. Nielen, že dôjde k umocneniu regeneračných účinkov ošetrujúceho produktu, no zároveň sa tak predĺži jeho životnosť. Vitamín totiž kozmetiku prirodzenou cestou konzervuje a chráni ju pred vniknutím baktérií.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Tocopheryl Acetate
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz