/    /    /    /  

Argital Vlasová voda proti lupům s rozmarýnem a jojobovým olejem 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vlasové vody
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
340
ks
Bez DPH 281 Kč

Argital Vlasová voda proti lupům s rozmarýnem a jojobovým olejem 100 ml

Vlasová voda proti lupům Argital s rozmarýnem a olivovým olejem je skvělým doplňkem pro péči o vlasy a především o pokožku hlavy, jež jsou zvýšeně náchylné k nadměrné tvorbě lupů. Tato vlasová voda je vhodná pro pravidelné použití a dlouhodobě snižuje tvorbu lupů, optimalizuje metabolismus vlasové pokožky a napomáhá ozdravit její strukturu.

Složení této vlasové vody je zcela přírodního původu a neobsahuje potenciálně dráždivé syntetické ingredience, jako jsou konzervanty, umělá parfemace či parabeny. Díky vyváženému složení z rostlinných výtažků reguluje nadměrné olupování kožních buněk a přináší úlevu od nepříjemného svědění. Výtažek z eukalyptu a máty podporuje lokální prokrvení, a tím i zdravý růst vlasů.

Extrakt z rozmarýnu má protizánětlivé účinky, působí proti řadě kožních onemocnění a posiluje mikrocirkulaci v kapilárách pokožky hlavy. Spolu s levandulí působí zároveň aromaterapeuticky a má zklidňující efekt. Vlasová voda působí přímo na vlasové pokožce a díky dalším výtažkům z tymiánu, citronu a geránia účinně a dlouhodobě zabraňuje tvorbě lupů.

Použití: Aplikujte na umyté mokré vlasy a jemně masírujte vlasovou pokožku, jako by to byl šampon. Poté nechte působit ještě 1-2 minuty a důkladně opláchněte. Používejte jednou až dvakrát týdně.

Upozornění: Vyhněte se kontaktu přípravku s očima. Pokud by ke kontaktu došlo, propláchněte oči okamžitě proudem vlažné vody.

Argital Vlasová voda proti lupům s rozmarýnem a jojobovým olejem 100 ml

Vlasová voda proti lupinám Argital s rozmarínom a olivovým olejom je skvelým doplnkom pre starostlivosť o vlasy a predovšetkým o pokožku hlavy, ktorá je vo zvýšenej miere náchylná k nadmernej tvorbe lupín. Táto vlasová voda je vhodná na pravidelné používanie a dlhodobo znižuje tvorbu lupín, optimalizuje metabolizmus vlasovej pokožky a napomáha ozdraviť jej štruktúru.

Zloženie tejto vlasovej vody je plne prírodného pôvodu a neobsahuje potenciálne dráždivé syntetické ingrediencie, ako konzervanty, umelé parfumácie či parabény. Vďaka vyváženému zloženiu z rastlinných výťažkov reguluje nadmerné olupovanie kožných buniek a prináša úľavu od nepríjemného svrbenia. Výťažok z eukalyptu a mäty podporuje lokálne prekrvenie, a tým aj zdravý rast vlasov.

Extrakt z rozmarínu protizápalové účinky, pôsobí proti rade kožných ochorení a posilňuje mikrocirkuláciu v kapilárach pokožky hlavy. Spolu s levanduľou pôsobí zároveň aromaterapeuticky a upokojujúci efekt. Vlasová voda pôsobí priamo na vlasovej pokožke a vďaka ďalším výťažkom z tymianu, citrónu a geránie účinne a dlhodobo zabraňuje tvorbe lupín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lauramidopropyl Betaine, Thymus Vulgaris Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Eucalyptus Globulus, Lavandula Angustifolia, Cananga Odorata, Mentha Arvensis, Geranium, Cympogon Winterianus, Citrus Limonum, Pinus Sylvestris, Buxus Chinensis, Triticum Vulgare, Ricinus Communis
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it