/    /    /    /    /  

Siddhalepa Vlasový olej Amla, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasové oleje
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
4,8/5 4 hlasy
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Siddhalepa Vlasový olej Amla, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Vlasový olej Siddhalepa Amla Ayurveda Luxury Spa podporuje regeneraci a zdravý lesk poškozených třepivých vlasů. Spojení výživných rostlinných olejů s extrakty z ajurvédských bylin o vlasy intenzivně pečuje, zaceluje jejich strukturu a zanechává je pevnější a posílené.

Ajurvédský vlasový olej přináší regenerační účinky kokosového oleje a amly. Tyto dvě látky o poškozené třepící se vlasy aktivně pečují, lehce je zacelují a současně chrání před poškozením při následné úpravě. Amla navíc působí jako přírodní kondicionér, vlasy uhlazuje, zjemňuje a usnadňuje jejich rozčesávání.

Vlasový olej je obohacen o směs bylinek a také indigo. Ty vlasy aktivně posilují, zvyšují jejich vitalitu a také stimulují růst nových vlasů. Bylinky posilují i vlasovou pokožku, mírní výskyt lupů a eliminují svědivost pokožky hlavy. Vlasový olej podporuje nejenom růst nových vlasů, ale také regeneruje ty stávající, posiluje je a dodává jim zdravý lesk.

Použití: Malé množství oleje aplikujte rovnoměrně do vlhkých ručníkem vysušených vlasů a nechte vstřebat. Nevymývejte a vlasy upravte podle zvyku.

Tip: Olej lze použít jako vysoce regenerační zábal na vlasy. Potřebné množství vmasírujte do vlasové pokožky a ke kořínkům vlasů, vlasy zabalte do ručníku a nechte působit alespoň 20-30 minut. Poté vymyjte vlažnou vodou a jemným šamponem.

Upozornění: Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Siddhalepa Vlasový olej Amla, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Vlasový olej Siddhalepa Amla Ayurveda Luxury Spa podporuje regeneráciu a zdravý lesk poškodených štiepajúcich sa vlasov. Spojenie výživných rastlinných olejov s extraktmi z ajurvédskych bylín sa intenzívne stará o vlasy, zaceľuje ich štruktúru a zanecháva ich pevnejšie a posilnené.

Ajurvédsky vlasový olej prináša regeneračné účinky kokosového oleja a amly. Tieto dve látky sa aktívne starajú o poškodené štiepajúce sa vlasy, ľahko ich zaceľujú a súčasne chránia pred poškodením pri následnej úprave. Amla navyše pôsobí ako prírodný kondicionér, vlasy uhladzuje, zjemňuje a uľahčuje ich rozčesávanie.

Vlasový olej je obohatený o zmes byliniek a tiež indigo. Tie vlasy aktívne posilňujú, zvyšujú ich vitalitu a tiež stimulujú rast nových vlasov. Bylinky posilňujú aj vlasovú pokožku, miernia výskyt lupín a eliminujú svrbenie pokožky hlavy. Vlasový olej podporuje nie len rast nových vlasov, ale tiež regeneruje tie existujúce, posilňuje ich a dodáva im zdravý lesk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera Oil, Phyllanthus Emblica, Indigofera Tinctoria Extract, Acronychia Pedunculata Extract, Adenanthera Pavonina Extract
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com