/    /    /    /    /    /  

Argital Vlaštovičníkový krém na bradavice 25 ml

Značka:
Množství: 25 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ostatní produkty přírodní lékárny, Krémy na ruce, Krémy na nohy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
350
ks
Bez DPH 289 Kč

Argital Vlaštovičníkový krém na bradavice 25 ml

Vlaštovičníkový krém Argital spolehlivě a bezbolestně odstraní bradavice, ale i ztvrdlou kůži na patách, mozoly a nejrůznější kožní výrůstky. Účinné složení bohaté na výtažky z vlaštovičníku, levandule, rozmarýnu, česneku a mnohých dalších bylinek působí antibakteriálně, postiženou pokožku šetrně vysuší, takže jde snadno odloupnout.

Vlaštovičník je bohatý na množství účinných látek, které spolehlivě vysuší bradavici či mozol a napomohou snadnému bezbolestnému odstranění. Vlaštovičník v kombinaci s antibakteriálním česnekem, oleji z rozmarýnu, levandule, tea tree, tymiánu, saturejky a dalších léčivých rostlin nejen že bradavici vysuší, ale díky léčivým účinkům také zamezí opětovnému výskytu či rozšíření.

Díky jednoduchému složení je krém vhodný pro použití nejen na bradavice a suchou zrohovatělou kůži na nohou, ale také na genitální bradavice i drobné výrůstky kdekoliv po těle.

Použití: Tenkou vrstvu krému naneste na čistou pokožku postiženého místa a zakryjte náplastí či obvazem. Aplikujte 2x denně dokud obtíže nezmizí.

Tip: Pokud vás trápí hrubá popraskaná kůže na patách, aplikujte na ni každý večer vlaštovičníkový krém. Ten zhrublou pokožku lehce bezbolestně odstraní.

Upozornění: Vyhněte se kontaktu s očima a textilem! Obsažený vlaštovičník barví.

Argital Vlaštovičníkový krém na bradavice 25 ml

Lastovičníkový krém Argital spoľahlivo a bezbolestne odstráni bradavice, ale aj stvrdnutú kožu na pätách, mozole a najrôznejšie kožné výrastky. Účinné zloženie bohaté na výťažky z lastovičníka, levandule, rozmarínu, cesnaku a mnohých ďalších byliniek pôsobí antibakteriálne, postihnutú pokožku šetrne vysuší, takže ide ľahko odlúpnuť.

Lastovičník je bohatý na množstvo účinných látok, ktoré spoľahlivo vysušia bradavicu či mozoľ a napomôžu ľahkému bezbolestnému odstráneniu. Lastovičník v kombinácii s antibakteriálnym cesnakom, olejmi z rozmarínu, levandule, tea tree, tymianu, saturejky a ďalších liečivých rastlín nielenže bradavicu vysuší, ale vďaka liečivým účinkom tiež zamedzí opätovnému výskytu či rozšíreniu.

Vďaka jednoduchému zloženiu je krém vhodný pre použitie nielen na bradavice a suchú zrohovatenú kožu na nohách, ale aj na genitálne bradavice aj drobné výrastky kdekoľvek po tele.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

*** | 14.3.2016 14:57:59 | Jana

Krém jsem chtěla vyzkoušet na odstraněné drobných výrůstků. Zdali funguje, zatím nevím, neboť vůně/zápach masti je tak silný, že se obávám, že bych byla schopna použít někde na týdenní samotce. Natřela jsem večer, ráno umyla, ale celý den jsem cítila ten odér - jen jsem doufala, že necítí i okolí :-D Takže by se mi možná hodila rada, abych nemusela na mast úplně zanevřít :-)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl Alcohol, Potassium Palmiotyl Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol/Cetyl Alcohol, Glycerin, Chelidonium Majus Extract, Polyglyceryl-6 Distearate, Lavandula Hybrida Oil, Triticium Vulgare Germ Oil, Allium Sativum Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Xantan Gum, Malaleuca Viridiflora Leaf Oil, Lactic Acid, Thuya Occidentalis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Satureja Hortensis Oil, Origanum Vulgare Oil, Pelargonium Graveolens Oil
i
i

konzistence: krémová
obal: kovový
přebal: papírový
užití: vnější

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it