/    /    /    /    /  

Batex Vlněná podkova velká 21

Značka:
Množství: 40x40 cm, 0.5 kg
Kategorie: Zdravotní podkovy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Vlněná podkova velká 21

Batex Vlněná podkova velká prohloubí vaši relaxaci a je vhodná pro každodenní použití. Tuto podkovu využijete po celý rok, jak v chladnějčích, tak teplejších měsících. Je nabízena ve dvou velikostech tak, aby se maximálně přizpůsobila vašemu tělu a jeho individuálním požadavkům. Jedná se o produkt české firmy s velice kvalitním zpracováním založeném na těch nejlepších přírodních a syntetických materiálech.

Tuto podkovu ve větší velikosti využijete při vašem odpočinku nejen během dne. Je skvělá pro podložení hlavy a krku například při čtení či sledování televize. Pokud se věnujete sedavému zaměstání, pak je vaše krční páteř obzvláště namáhána a relaxace s touto podkovou vám přinese příjemné uvolnění. Podkova je výbornou pomůckou také při revmatismu, dlouhotrvajících bolestech a dalších chronických obtížích.

Podkova je plněna stoprocentní mykanou ovčí vlnou bez příměsí. Ovčí vlna má vysoce hřejivou schopnost, brání prochladnutí, avšak zároveň je velice vzdušná a prodyšná. Je tvarově stálá a poskytne optimální oporu vašemu šíjovému svalstvu. Povrchovým materiálem podkovy je tkanina ve složení bavlna polyester s dlouhou životností, jenž je příjemná k pokožce.

hmotnost: 0,5 kg
rozměry: 40x40 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: modrá, bílá, růžová

Použití: Podkovu nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně. K velké podkově si lze v našem internetovém obchodě zvlášť dokoupit lehce pratelný povlak.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz