/    /    /    /    /  

Batex Vlněná přikrývka 02

Značka:
Množství: 140x200 cm, 1.5 kg
Kategorie: Klasické přikrývky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Vlněná přikrývka 02

Batex Vlněná přikrývka je kvalitní výrobek z těch nejlepších přírodních a syntetických materiálů. Lůžkoviny české firmy Batex se vyznačují vysokou precizností zpracování, jenž je zcela v souladu s těmi nejmodernějšími požadavky na zdravý spánek. Klasické vlněné přikrývky jsou vyráběny v mnoha velikostech a gramážích náplně tak, aby se maximálně přizpůsobily vašim indiviuálním požadavkům.

Tato vlněná přikrývka ve standardní délce a rozměru pro jednu osobu vás příjemně překvapí svou mimořádnou hřejivostí. Ovčí vlna je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro plnění lůžkovin díky svým výjimečným vlastnostem. Má schopnost dynamicky se roztahovat či smršťovat podle okolní teploty a uchovat tak dokonalý teplotní komfort po celou noc.

Zároveň se nemusíte bát ani nadměrného pocení díky její vysoké prodyšnosti. Ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla a udržuje tak optimální teplotu. Ovčí vlna je vhodná také pro alergiky díky své velice nízké prašnosti. Povrchovým materiálem této přikrývky je kvalitní tkanina ve složení bavlna polyester, jenž je příjemná k pokožce a zaručuje dlouhodobou životnost. Hmotnost náplně 1,5 kg.

hmotnost: 1,5 kg
rozměry: 200x140 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: modrá, bílá, růžová

Použití: Přikrývky nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz