/    /    /    /    /  

Batex Vlněný anatomický polštář 17

Značka:
Množství: 60x50 cm, 0.5 kg
Kategorie: Anatomické polštáre
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Vlněný anatomický polštář 17

Batex Vlněný anatomický polštář pečuje o kvalitu vašeho spánku a posiluje jeho relaxační potenciál. Je tvarovaný s maximálním ohledem na anatomii lidského těla a je přizpůsoben přirozenému prohnutí krční páteře. Díky tomu zachovává její správné postavení během spánku a napomáhá uvolnění velmi často přetěžovaného šíjového svalstva. 

Tento polštář oceníte zejména v případě, že vás trápí chronické obtíže jako je revmatismus, artróza nebo dlouhotrvající bolesti v oblasti krku a hlavy. Anatomický polštář skvěle tepelně izoluje a vzniklé teplo ihned uvolňuje šíjové svaly a účinně zbavuje bolestí. Zároveň prohlubuje váš odpočinek a pomáhá také při chronické nespavosti.

Polštář je plněn stoprocentní ovčí vlnou, která si udržuje tvarovou stálost a poskytuje tak optimální oporu vaší krční páteři. Ovčí vlna je vysoce hřejivá, avšak zároveň maximálně vzdušná a prodyšná, díky čemuž brání nadměrnému pocení. Díky vrstvě lanolinu, která obaluje každé vlákno ovčího rouna a snižuje jeho prašnost, je vhodná také pro alergiky. Povrchovým materiálem polštáře je kvalitní tkanina ve složení bavlna polyester.

hmotnost: 0,5 kg
rozměry: 60x50 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: modrá, bílá, růžová

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester
i
i

lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz