/    /    /    /  

Masmi Vložky Flex slipové z organické bavlny 30 ks

Značka:
Množství: 30 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vložky
Certifikáty: BIO ECO COSMESI
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
102
ks
Bez DPH 84 Kč

Masmi Vložky Flex slipové z organické bavlny 30 ks

Slipové vložky Flex Masmi vás spolehlivě ochrání během menstruace díky použité organické bavlně a zároveň skvěle přilnou k jakémukoliv spodnímu prádlu. Bavlna je nejenom vysoce savá, ale také jemná a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Slipové vložky účinně absorbují slabé či středně silné krvácení či je můžete používat v kombinaci s tamponem či menstruačním kalíškem.

Slipové tvarovatelné vložky vložky jsou natolik spolehlivé a pohodlné vzhledem k použité organické bavlně. Ta je velice jemná, vysoce savá a hlavně nezpůsobuje podráždění citlivé sliznice. Při výrobě totiž nebyly použity agresivní chemické látky ani parfemace, takže si bavlna zachovává své nejlepší vlastnosti. Tenká vložka spolehlivě přilne k jakémukoliv typu spodního prádla, aniž byste ji cítila a poskytne vám pohodlný pohyb bez omezení. Vložky Flex vás tak spolehlivě ochrání během menstruace, dopřejí vám pohodlí a současně jsou šetrné k jemným intimním partiím.

Upozornění: Při manipulaci s vložkou dodržujte hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Pratelné bavlněné vložky

Je možné vložky z organické bavlny Masmi vyprat? Vložky z organické bavlny Masmi prát nelze, jsou určeny ...

Vlastnosti

Složení: Bavlna
i
i

obal: papírový