/    /    /    /  

Masmi Vložky slipové anatomické z organické bavlny 30 ks

Značka:
Množství: 30 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vložky
Certifikáty: BIO ECO COSMESI
Hodnocení:
3,5/5 4 hlasy
Cena
96
ks
Bez DPH 79 Kč

Masmi Vložky slipové anatomické z organické bavlny 30 ks

Slipové anatomicky tvarované vložky Masmi vás spolehlivě ochrání během menstruace a zároveň jsou velice pohodlné díky své zanedbatelné velikosti a také použité organické bavlně. Ta je nejenom skvěle savá, ale také velice jemná a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Slipové vložky účinně absorbují slabé či středně silné krvácení či je můžete používat v kombinaci s tamponem či menstruačním kalíškem.

Anatomicky tvarované vložky jsou natolik spolehlivé a pohodlné vzhledem k použité organické bavlně. Ta je velice jemná, vysoce savá a hlavně nezpůsobuje podráždění citlivé sliznice. Při výrobě totiž nebyly použity agresivní chemické látky ani parfemace, takže si bavlna zachovává své nejlepší vlastnosti. Tenká vložka spolehlivě přilne ke spodnímu prádlu, aniž byste ji cítila a poskytne vám pohodlný pohyb bez omezení. Vložky vás tak spolehlivě ochrání během menstruace, dopřejí vám pohodlí a současně jsou šetrné k jemným intimním partiím.

Upozornění: Při manipulaci s vložkou dodržujte hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna
i
i

obal: papírový