/    /    /    /    /  

Logona Voda po holení ginkgo a coffein, Log Mann 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vody po holení
Produktová řada: Logona Mann
Certifikáty: BDIH, NATRUE, ECO CONTROL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
408
ks
Bez DPH 337 Kč

Logona Voda po holení ginkgo a coffein, Log Mann 100 ml

Voda po holení Log Mann gingko a coffein vás ihned nabije energií a dodá vám pocit okamžitého osvěžení. Je skvělou součástí každodenní péče o pleť a byla vyvinuta speciálně pro specifické požadavky pokožky namáhané častým holením. Voda po holení je nezbytností každého muže, který si chce dopřát to nejlepší, a nyní má možnost vybírat i v řadách přírodní kosmetiky.

Tato voda po holení napomáhá minimalizovat podráždění pokožky, bránit zarudnutí a nepříjemnému svědění. Ihned uzavírá kožní póry a vlasové váčky, díky čemuž působí preventivně proti zarůstání vousů. Její použití je vhodné i při vzniku drobných ranek či oděrek, které účinně dezinfikuje, zabraňuje množení škodlivých mikroorganismů a rychle zastavuje případné krvácení při pořezání.

Díky obsahu kofeinu tonizuje pokožku a revitalizuje tělo i mysl. Gingko biloba, neboli jinan dvoulaločný, působí příznivě na mikrocirkulaci v pokožce, posiluje její strukturu a podporuje její přirozenou obranyschopnost. Zároveň chrání proti volným radikálům a má antistresové účinky. S touto vodou po holení zažijete skutečnou péči a vlnu osvěžení.

Použití: Používejte po každém oholení na čistou a suchou pokožku.

Logona Voda po holení ginkgo a coffein, Log Mann 100 ml

Voda po holení Log Mann gingko a coffein vás ihneď nabije energiou a dodá vám pocit okamžitého osvieženia. Je skvelou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť a bola vyvinutá špeciálne pre špecifické požiadavky pokožky namáhanej častým holením. Voda po holení je nevyhnutnosťou každého muža, ktorý si chce dopriať to najlepšie, a teraz má možnosť vyberať aj v radoch prírodnej kozmetiky.

Táto voda po holení napomáha minimalizovať podráždenie pokožky, brániť začervenaniu a nepríjemnému svrbeniu. Ihneď uzatvára kožné póry a vlasové vačky, vďaka čomu pôsobí preventívne proti zarastaniu fúzov. Jej použitie je vhodné aj pri vzniku drobných raniek či odrenín, ktoré účinne dezinfikuje, zabraňuje množeniu škodlivých mikroorganizmov a rýchlo zastavuje prípadné krvácanie pri porezaní.

Vďaka obsahu kofeínu tonizuje pokožku a revitalizuje telo i myseľ. Gingko biloba, čiže ginko dvojlaločné, pôsobí priaznivo na mikrocirkuláciu v pokožke, posilňuje jej štruktúru a podporuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Zároveň chráni proti voľným radikálom a antistresové účinky. S touto vodou po holení zažijete skutočnú starostlivosť a vlnu osvieženia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol1), Aqua (Water), Polyglyceryl-10 Laurate, Sodium PCA, Glycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Caffeine1), Ginkgo Biloba Leaf Extract1), Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool, Citral
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Logona Mann

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz