/    /    /    /    /  

Logona Vrchní lesklá vrstva na nehty 4 ml

Nail Top Coat

Značka:
Množství: 4 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Laky na nehty
Certifikáty: BDIH, NATRUE, FSC
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
276
ks
Bez DPH 228 Kč

Logona Vrchní lesklá vrstva na nehty 4 ml

Vrchní lesklá vrstva na nehty Logona pomáhá prodloužit trvanlivost vašeho oblíbeného laku na nehty, zabraňuje jeho odlupování a poškrábání a dodává nehtům nádherný zářivý lesk.

Lak má velmi lehkou konzistenci, která se jednoduše a rovnoměrně nanáší a vytváří na povrchu nehtu ochrannou vrstvičku s neodolatelným leskem. Díky širokému štětečku vám kompletní nalakování nehtů zabere minimum času a lak navíc velmi rychle zasychá. Výhodou laku je také jeho neutrální vůně, takže ho obzvlášť ocení každý, komu typický zápach běžných laků na nehty není příjemný.

Přírodní laky na nehty Logona se vyznačují tím, že minimálně poškozují nehty a narozdíl od konvenčních laků nevysušují jejich povrch. Jsou zcela bez obsahu toluenu, formaldehydu a dalších potenciálně škodlivých látek. Díky tomu nezatěžují nehty, pokožku, ani životní prostředí.

Použití: Nehty nalakujte svým oblíbeným barevným lakem a počkejte, až bude úplně zaschlý. Poté na něj naneste vrstvu vrchního lesklého laku a nechte opět důkladně zaschnout.

Tip: Použitím vrchního lesklého laku docílíte delší trvanlivosti vašeho barevného laku na nehty a zamezíte tak jeho případnému odlupování.

Logona Vrchní lesklá vrstva na nehty 4 ml

Vrchná lesklá vrstva na nechty Logona pomáha predĺžiť trvanlivosť vášho obľúbeného laku na nechty, zabraňuje jeho odlupovaniu a poškriabaniu a dodáva nechtom nádherný žiarivý lesk.

Lak má veľmi ľahkú konzistenciu, ktorá sa jednoducho a rovnomerne nanáša a vytvára na povrchu nechta ochrannú vrstvičku s neodolateľným leskom. Vďaka širokému štetcu vám kompletné nalakovanie nechtov zaberie minimum času a lak navyše veľmi rýchlo zasychá. Výhodou laku je tiež jeho neutrálna vôňa, takže ho obzvlášť ocení každý, komu typický zápach bežných lakov na nechty nie je príjemný.

Prírodné laky na nechty Logona sa vyznačujú tým, že minimálne poškodzujú nechty a na rozdiel od konvenčných lakov nevysušujú ich povrch. úplne bez obsahu toluénu, formaldehydu a ďalších potenciálne škodlivých látok. Vďaka tomu nezaťažujú nechty, pokožku, ani životné prostredie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat.1), Shellac, Aqua, Glycerin
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz