/    /    /    /  

Taoasis Vůně jehličí (v alkoholu), Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
137 Kč
Cena
110
ks
Bez DPH 91 Kč

Taoasis Vůně jehličí (v alkoholu), Taoasis 10 ml

Éterický olej Taoasis Vůně jehličí v alkoholu vás okouzlí svou čerstvou vůní bílé jedle. Výrazná vůně jedlového jehličí má zklidňující účinky a navodí tu správnou relaxační atmosféru. Olej se hodí do aromalampy, ale můžete ji použít i do tělového krému či masážního oleje. Pro výraznější účinky ho lze kombinovat i s dalšími éterickými oleji.

Příjemná hřejivá vůně jedlového jehličí krásně osvěží vzduch v místnosti a zároveň lehce stimuluje psychiku a má příznivé účinky při nachlazení či zánětu průdušek. V kombinaci s eukalyptem či kajeputem přispívá k rozpouštění hlenů a pomáhá zvlhčovat suchou nosní sliznici. Jedlový éterický olej se také výborně hodí pro masáž při revmatických bolestech a napomáhá lepšímu prokrvení končetin.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Vůně jehličí (v alkoholu), Taoasis 10 ml

Éterický olej Taoasis Vôňa ihličia v alkohole vás okúzli svojou čerstvou vôňou bielej jedle. Výrazná vôňa jedľového ihličia má upokojujúce účinky a navodí tú správnu relaxačnú atmosféru. Olej sa hodí do aromalampy, no môžete ho použiť aj do telového krému či masážneho oleja. Pre výraznejšie účinky ho možno kombinovať aj s ďalšími éterickými olejmi.

Príjemná hrejivá vôňa jedľového ihličia krásne osvieži vzduch v miestnosti a zároveň ľahko stimuluje psychiku a má priaznivé účinky pri prechladnutí či zápale priedušiek. V kombinácii s eukalyptom či čajovníkom prispieva k rozpusteniu hlienov a pomáha zvlhčovať suchú nosnú sliznicu. Jedľový éterický olej sa tiež výborne hodí na masáž pri reumatických bolestiach a pomáha lepšiemu prekrveniu končatín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Abies Sibirica Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Limonene, Aqua, Parfum1), Pinus Pinaster Oil, Cinnamal, Linalool, Citral, Coumarin, Eugenol
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/