/    /    /    /  

Taoasis Vůně lesa, Baldini 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
137 Kč
Cena
110
ks
Bez DPH 91 Kč

Taoasis Vůně lesa, Baldini 5 ml

Směs éterických olejů v alkoholu Baldini Vůně lesa má osvěžující vůni díky spojení cypřiše a borovice limby. Tvoří jedinečnou svěží vůni, která potěší tělo i mysl. Má stimulační účinky, povzbudí a dodá novou energii. Navíc, vůně jehličnanů pročišťuje vzduch a je tak skvelým společníkem například při nachlazení horních cest dýchacích.

Éterické oleje z borovice a cypřiše mají posilující účinky, stimulují tělo i mysl. Dodají energii, osvěží a povzbudí. Svěží vůně jehličnanů se pozvolna rozvine v syté dřevité tóny s kapkou citrusových plodů. Osvěžující vůně lesa je skvělým společníkem pro chvíle relaxace, kdy rychle potřebujete dobít energii, a hodí se i do pracovny nebo kanceláře, kde podpoří váš mentální výkon.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Vůně lesa, Baldini 5 ml

Zmes éterických olejov Baldini Vôňa lesa má osviežujúcu vôňu vďaka spojeniu cyprusu a borovice limby. Tvorí jedinečnú sviežu vôňu, ktorá poteší telo a myseľ. Má stimulačné účinky, povzbudí a dodá novú energiu. Navyše, vôňa ihličnanov prečisťuje vzduch, a je tak skvelým spoločníkom napríklad pri nachladnutí horných dýchacích ciest.

Éterické oleje z borovice a cyprusu  majú posilňujúce účinky, stimulujú telo a myseľ. Dodajú energiu, osviežia a povzbudia. Svieža vôňa ihličnanov sa pozvoľna rozvinie v sýte drevité tóny s kvapkou citrusových plodov. Osviežujúca vôňa lesa je skvelým spoločníkom pre chvíle relaxácie, kedy potrebujete rýchlo dobiť energiu, a hodí sa aj do pracovne alebo kancelárie, kde podporí váš mentálny výkon.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Benzyl Cinnamate, Citral, Citronellol, Linalool, Cinnamyl Alcohol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/