/    /    /    /    /  

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Ájňa 68 g

Značka:
Množství: 68 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vykuřovací směsi
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Ájňa 68 g

Sladká a po jasmínu omamně vonící vykuřovací směs Ajňa Ramakrishnananda pomáhá otevírat 6. čakru, takzvané třetí oko. Posiluje intuici, duchovní síly a vytváří rovnováhu mezi jing a jang. Je výborná pro všechny, co se nedovedou odpoutat od přízemních věcí a jsou přehnaní materialisti.

Zapalte vykuřovací směs ve chvílích, kdy se nemůžete soustředit a potřebujete si rychle zapamatovat velké množství informací nebo při celkové mentální únavě. Pomůže vám také, pokud stojíte na pomyslné duchovní křižovatce a nevíte, kterou cestou se vydat.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Frankincense, Copal, Myrrh, Honey, Rosemary, Lavender, Brown Sugar, Clove, Sandalwood Powder, Rose Petals, Earth Pigment, Jasmine Essential Oil
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový