/    /    /    /    /  

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Manipura 68 g

Značka:
Množství: 68 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Vykuřovací směsi
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Manipura 68 g

Lehce kadidlová vůně vykuřovací směsi Manipura Ramakrishnananda s jemným závanem levandulových kvítků uklidní všechny vaše pochybnosti a dodá vám sebedůvěru při řešení komplikovaných situací. Působí na třetí, pupeční čakru, která ovlivňuje to, jakým způsobem vnímáme sebe sama a své okolí. Posiluje také důvěru, citové vazby i mentální pochody.

Zapalujte vykuřovací směs a dopřejte si malou meditační chvilku, pokud jste ztratili odvahu, někdo vám upírá vaši svobodnou vůli nebo při poraženeckých náladách a celkově negativních myšlenkách. Pokud si vytváříte falešné negativní scénáře a bojujete s neopodstatněným strachem a úzkostí.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Frankincense, Copal, Myrrh, Honey, Rosemary, Lavender, Brown Sugar, Clove, Sandalwood Powder, Rose Petals, Earth Pigment, Lavender Essentials Oil
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový