/    /    /    /    /  

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Sahasrára 68 g

Značka:
Množství: 68 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vykuřovací směsi
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Sahasrára 68 g

Vykuřovací směs Sahasrára Ramakrishnananda má velmi jemnou, subtilní až éterickou vůni. Lehce kořeněný základ se spojuje s nasládlými tóny lotosového květu. Její vůně vás může provést cestou k otevření sedmé korunní čakry. Díky tomu dosáhnete celosti, sjednocení principů a naprosté, absolutní a nevratné dokonalosti.

Vykuřovací směs je vhodné zapalovat při meditačních okamžicích a modlitbách k Bohu, pokud chcete zvýšit své vědomí, poznat sebe sama a vydat se na cestu k úplnému pochopení. Je výborná rovněž pro posílení kreativní činnosti, při duchovní práci a k načerpání nových sil do dalšího pracovního dne.

Tato směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Frankincense, Copal, Myrrh, Honey, Rosemary, Lavender, Brown Sugar, Clove, Sandalwood Powder, Rose Petals, Earth Pigment, Lotus Scented Oil
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový