/    /    /    /    /  

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Svadhistana 68 g

Značka:
Množství: 68 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vykuřovací směsi
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Svadhistana 68 g

Kořenitá vůně vykuřovací směsi Svadhistana Ramakrishnananda s omamnými tóny vanilky pomáhá harmonizovat a odblokovat druhou sakrální čakru. Díky tomu znovu objevíte dětskou hravost, smyslnost a schopnost projevovat svou sexualitu a tvořivou sílu.

Zapalte vykuřovací směs ve chvílích, kdy pociťujete, že příliš potlačujete své emoce, jste sexuálně chladní, nevíte, jak se seberealizovat a nemůžete najít své místo na tomto světě. Chcete-li znova užasnout nad každodenními malými zázraky okolo nás, vůně této směsi vám pomůže otevřít oči a pociťovat radost z maličkostí.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Frankincense, Copal, Myrrh, Honey, Rosemary, Lavender, Brown Sugar, Clove, Sandalwood Powder, Rose Petals, Earth Pigment, Vanilla Scented Oil
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový