/    /    /    /    /  

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Višuddha 68 g

Značka:
Množství: 68 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vykuřovací směsi
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Višuddha 68 g

Lehce kafrovitá, citronovo - kadidlová vůně vykuřovací směsi Višuddha Ramakrishnananda vám pomůže harmonizovat a otevřít šestou krční čakru. Posiluje chápání a vnímání nejen na fyzické úrovni. Zbavuje strachu a obav. Dodává odvahu stát si pevně za svými názory. Odstraňuje trému při mluveném projevu a zmírňuje poruchy řeči.

Zapalte vykuřovací směs, pokud máte problémy se sebevyjádřením a koncentrací myšlenek. Jestliže nejste dostatečně asertivní a neumíte se plně a tvořivě vyjádřit, pomůže vám formulovat váš názor a také respektovat názor ostatních. Případně využijte účinky vonné směsi, když pociťujete nedostatek zodpovědnosti za sebe i své chování k ostatním.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Frankincense, Copal, Myrrh, Honey, Rosemary, Lavender, Brown Sugar, Clove, Sandalwood Powder, Rose Petals, Earth Pigment, Eucalyptus Essential Oil
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový