/  

Weleda Výprodej Maska pleťová mandlová 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Kategorie:
Produktová řada: Weleda Mandel
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Weleda Výprodej Maska pleťová mandlová 30 ml

Intenzivní péče se zklidňujícími a trvale stabilizujícími účinky. Podporuje přirozené regenerační procesy citlivé pleti obličeje, zanechává ji hebkou, se zdravým jasem. Stabilizuje a trvale pěstí, podporuje přirozené samoregulační procesy pokožky.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: citlivou pleť
konzistence: gelová
barva: světle žlutá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: 1-2x týdně nanášejte vrstvu 1-2 mm tenkou na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Vynechte oční partie a okolí rtů. Nechte působit 15-30 min. Maska neztuhne, nevznikne žádný pocit napětí či stažení. Poté masku jemně setřete kosmetickým tamponem, zbytky omyjte vlažnou vodou. Pleť opatrně osušte a jemně aplikujte Mandlový pleťový krém.
složení: voda, glycerin, alkohol, výtažek z vilínu, mandlový olej, glyceridy mastných kyselin, výtažek z karotky, jojobový olej, alginát, výtažek z okurky a březové kúry, přírodní hlinka

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland
www.weleda.com

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

produktové řady: Weleda Mandel

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz