/    /    /    /    /  

Pure Fiji Vyrovnávací tonizační voda 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Pure Fiji Face Care
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Pure Fiji Vyrovnávací tonizační voda 200 ml

Osvěžující tonizační voda Pure Fiji pečuje o citlivou pokožku obličeje, posiluje ji a harmonizuje. Tonikum nejenom pleť dočišťuje, ale také vyrovnává barevný tón pokožky a zanechává ji jemnější a pružnou. Kombinace rostlinných extraktů dodá pleti zdravý vzhled i barvu a pokožku osvěží.

Tonizační voda posiluje smíšenou i citlivou pokožku, osvěžuje ji a podporuje její zdravý pěstěný vzhled. Navíc, vyrovnává barevný tón pleti díky obsahu extraktů z okurky a vilínu viržinského. Tyto dvě látky pleť zklidňují, hojí a chrání ji před vznikem drobných zánětů, nedokonalostí i pupínků. Okurka barvu pokožky rozjasňuje a dodává jí odpočatý svěží vzhled.

Osvěžující tonikum pokožku posiluje, udržuje ji pružnou a jemnou. Díky obsaženým vitaminům a antioxidantům je pokožka vláčná na dotek, vyživená a rychleji se regeneruje. Tonikum pokožku obličeje skvěle osvěží, probudí a dodá zdravý sjednocený vzhled.

Použití: Malé množství tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Používejte ráno i večer.

Pure Fiji Vyrovnávací tonizační voda 200 ml

Osviežujúca tonizačná voda Pure Fiji sa stará o citlivú pokožku tváre, posilňuje ju a harmonizuje. Tonikum nielenže pleť dočisťuje, ale tiež vyrovnáva farebný tón pokožky a zanecháva ju jemnejšiu a pružnejšiu. Kombinácia rastlinných extraktov dodá pleti zdravý vzhľad a farbu a pokožku osvieži.

Tonizačná voda posilňuje zmiešanú a citlivú pokožku, osviežuje ju a podporuje jej zdravý pestovaný vzhľad. Navyše, vyrovnáva farebný tón pleti vďaka obsahu extraktov z uhorky a hamamelu virgínskeho. Tieto dve látky pleť upokojujú, hoja a chránia ju pred vznikom drobných zápalov, nedokonalostí a pupienkov. Uhorka farbu pokožky rozjasňuje a dodáva jej oddýchnutý svieži vzhľad.

Osviežujúce tonikum pokožku posilňuje, udržuje ju pružnú a jemnú. Vďaka obsiahnutým vitamínom a antioxidantom je pokožka vláčna na dotyk, vyživená a rýchlo sa regeneruje. Tonikum pokožku tváre skvele osvieži, prebudí a dodá zdravý zjednotený vzhľad


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Passiflora Incarnata Extract, Hamamelis Virginiana Extract , Polysorbate-20, Glycerin, Phenoxyethanol, Cocos Nucifera, Citric Acid, Fragrance
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Pure Fiji Face Care
typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com