/    /    /    /  

AlmaWin WC aktivní gel 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na WC a odpad
Certifikáty: ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč

AlmaWin WC aktivní gel 750 ml

Aktivní WC gel AlmaWin účinně rozpouští mastnotu i špínu a zanechává toaletu čistou. Díky gelové konzistenci se čistič spolehlivě dostane i pod okraj toalety, kde rozpouští usazeniny, a díky obsahu éterických olejů z máty toaletu příjemně provoní.

Základ čističe tvoří rostlinné tenzidy, které účinně rozpustí nečistoty, špínu a mastnotu, takže jdou bez zbytečného drhnutí snadno odstranit. O dezinfekci a zároveň i příjemnou vůni se postarají obsažené éterické oleje z máty peprné.

Použití: Aplikujte pod okraj toalety a nechte alespoň 10 minut působit. Poté toaletu vyčistěte štětkou a spláchněte.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

AlmaWin WC aktivní gel 750 ml

Aktívny WC gél AlmaWin účinne rozpúšťa mastnotu a špinu  a zanecháva toaletu čistú. Vďaka gélovej konzistencii sa čistič spoľahlivo dostane aj pod okraj toalety, kde rozpustí usadeniny, a vďaka obsahu éterických olejov z mäty toaletu príjemne rozvonia.

Základ čističa tvoria rastlinné tenzidy, ktoré účinne rozpustia nečistoty, špinu a mastnotu tak, že idú bez zbytočného drhnutia ľahko odstrániť. O dezinfekciu a zároveň aj príjemnú vôňu sa postarajú obsiahnuté éterické oleje z mäty piepornej.  


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5 %) , Aniontové tenzidy, Esenciální olej máta1), Bělící látky na bázi kyslíku, Voda, Kyselina mléčná, Citrát sodný, Xanthanová guma, Kyselina citronová, Ultramarínová modř
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de