/    /    /    /  

Bio-D WC čistič 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 5 l / 398 Kč
Kategorie: Ekodrogerie na WC a odpad
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
3,0/5 2 hlasy
Cena
93
ks
Bez DPH 77 Kč

Bio-D WC čistič 750 ml

Čistič toalet Bio-D účinně čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodní kámen i skvrny od rzi a zanechává celou toaletní mísu hygienicky čistou. Kombinace rostlinných tenzidů společně s kyselinou citronovou a esenciálními oleji odstraňuje i odolné nečistoty a mastnotu, zanechává toaletní mísu čistou a současně provoněnou.

Koncentrovaný čistič toalet si poradí s běžnými nečistotami i odolnějšími skvrnami od vodního kamene, rzi i vápennými usazeninami. Tenzidy v  kombinaci s kyselinou citronovou spolehlivě rozpouští nečistoty a odstraňují je, aniž by došlo k poškození glazovaného povrchu. Toaletu tak snadno a bez nutnosti usilovného drhnutí vyčistíte, zatímco esenciální olej z citrusové trávy dodá příjemnou vůni.

Použití: Čistič naneste od okraje toalety a nechte alespoň 10 minut působit. Vyčistěte za pomoci kartáče a toaletu spláchněte.

Upozornění: Nepoužívejte na povrchy z umělého mramoru a pískovce. Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D WC čistič 750 ml

Čistič toaliet Bio-D účinne čistí a dezinfikuje, odstraňuje vodný kameň aj škvrny od hrdze a zanecháva celú toaletnú misu hygienicky čistú. Kombinácia rastlinných tenzidov spoločne s kyselinou citrónovou a esenciálnymi olejmi odstraňuje aj odolné nečistoty a mastnotu, zanecháva toaletnú misu čistú a súčasne prevoňanú.

Koncentrovaný čistič toaliet si poradí s bežnými nečistotami, vápennými usadeninami aj odolnejšími škvrnami od vodného kameňa a hrdze. Tenzidy v kombinácii s kyselinou citrónovou spoľahlivo rozpúšťajú nečistoty a odstraňujú ich bez toho, aby došlo k poškodeniu glazovaného povrchu. Toaletu tak ľahko a bez nutnosti usilovného drhnutia vyčistíte, zatiaľ čo esenciálny olej z citrusovej trávy dodá príjemnú vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Anionic Tensides (>5 %) , Polysorbate-20, Xanthan Gum, Citric Acid, Cymbopogon Citratus Leaf Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz