/    /    /    /  

Klar WC čistič 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na WC a odpad
Certifikáty: ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
95
ks
Bez DPH 79 Kč

Klar WC čistič 500 ml

Čistič toalet Klar účinně odstraňuje nečistoty, usazený vodní kámen i rez. Díky gelové konzistenci se čistič spolehlivě dostane i pod okraj toalety, kde rozpouští usazený vodní kámen i rez, aniž by čištěný povrch poškodil.

Základ čističe tvoří kyselina citronová v kombinaci s rostlinnými tenzidy, které účinně rozpustí nečistoty i vodní kámen, aniž by bylo zapotřebí silného drhnutí. Naopak, vápenné usazeniny jsou šetrně bez námahy rozpuštěny, stačí jenom spláchnout toaletu.

Kyselina citronová si poradí i se skvrnami od rzi, které šetrně vybělí a eliminuje jejich viditelnost, aniž by poškodila povrchovou úpravu toalety, zatímco o dezinfekci toaletní mísy se postará alkohol, který spolehlivě eliminuje výskyt bakterií. Vzhledem k přírodnímu složení bez dráždivých chemikálií mohou čistič bez obav používat i alergici náchylní k dýchacím obtížím.

Použití: Čistič aplikujte rovnoměrně pod okraj mísy a nechte působit. Poté vydrhněte štětkou a toaletu spláchněte.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar WC čistič 500 ml

Čistič toaliet Klar účinne odstraňuje nečistoty, usadený vodný kameň aj hrdzu. Vďaka gélovej konzistencii sa čistič spoľahlivo dostane aj pod okraj toalety, kde rozpúšťa usadený vodný kameň a hrdzu bez toho, aby čistený povrch poškodil.

Základ čističa tvorí kyselina citrónová v kombinácii s rastlinnými tenzidmi, ktoré účinne rozpustia nečistoty aj vodný kameň bez toho, aby bolo potrebné silné drhnutie. Naopak, vápenné usadeniny sú šetrne a bez námahy rozpustené, stačí iba spláchnuť toaletu.

Kyselina citrónová si poradí aj so škvrnami od hrdze, ktoré šetrne vybieli a eliminuje ich viditeľnosť bez toho, aby poškodila povrchovú úpravu toalety, zatiaľ čo o dezinfekciu toaletnej misy sa postará alkohol, ktorý spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií. Vzhľadom na prírodné zloženie bez dráždivých chemikálií môžu čištič bez obáv používať aj alergici náchylní na dýchacie ťažkosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

spokojenost | 21.3.2016 16:31:38 | Sandra

Funguje dobře, dá se přirovnat ke klasickým WC čističům z drogerie. Cena super a neničím životní prostředí, rozhodně kupuji znovu.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Citric Acid, Lactic Acid, Capryl Glucoside, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Benzyl Alcohol, Xantan Gum
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de