/    /    /    /  

Yellow and Blue WC čistič 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekodrogerie na WC a odpad
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč

Yellow and Blue WC čistič 750 ml

Ekologický čistič WC Yellow and Blue účinně vydezinfikuje a umyje toaletu a zároveň zbytečně nezatěžuje životní prostředí díky šetrnému složení. Obsažené účinné látky rozpustí usazeniny, vodní kámen a rez i na špatně dostupných místech pod okrajem toaletní mísy.

Čistič toalety je i přes své jednoduché složení velice účinný. Kombinace kyseliny citronové a rostlinných tenzidů odstraní vápenné usazeniny i stopy po rzi, aniž by narušila čištěný povrch. Čistič je šetrný také k životnímu prostředí, obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a nezatěžují tak přírodu.

Použití: Gel aplikujte pod okraj toalety a nechte působit alespoň 10 minut. Poté vyčistěte kartáčem a toaletu spláchněte.

Upozornění: Čistič obsahuje kyselinu citronovou. Zamezte proto kontaktu s materiály obsahujícími vápenec, jako je mramor, alabastr, beton, umělý kámen a jiné. Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue WC čistič 750 ml

Ekologický čistič WC Yellow and Blue účinne vydezinfikuje a umyje toaletu, pričom zároveň zbytočne nezaťažuje životné prostredie vďaka šetrnému zloženiu. Obsiahnuté účinné látky rozpustia usadeniny, vodný kameň a hrdzu aj na zle dostupných miestach pod okrajom toaletnej misy.

Čistič toalety je aj napriek svojmu jednoduchému zloženiu veľmi účinný. Kombinácia kyseliny citrónovej a rastlinných tenzidov odstráni vápenné usadeniny aj stopy po hrdzi bez toho, aby narušila čistený povrch. Čistič je šetrný takisto aj k životnému prostrediu, obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a nezaťažujú tak prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kyselina citronová, Líh kvasný, Rostlinný tenzid, Rostlinná silice
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz