/    /    /    /  

Taoasis Wellness, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
179
ks
Bez DPH 148 Kč

Taoasis Wellness, Baldini 10 ml

Směs éterických olejů Baldini Wellness vás potěší hřejivou kořeněnou vůní a maximálně tak umocní chvilky relaxace a odpočinku. Kombinace citrusových plodů a vanilky má sladkou teplou vůni, která prohřeje tělo i duši. Perfektně se tak hodí pro provonění místnosti, ale i jako vonný olej do masážních olejů či krémů.

Směs olejů v alkoholu má jedinečnou sladkou teplou vůni zralých pomerančů. Ty jsou doplněny o jemnou krémovou vanilku a aromatický uklidňující heřmánek. Společně tvoří hřejivou sytou vůni, která se perfektně hodí pro masáže i chvíle odpočinku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Wellness, Baldini 10 ml

Zmes éterických olejov Baldini Wellness vás poteší hrejivou korenistou vôňou, a maximálne tak umocní chvíľky relaxu a oddychu. Kombinácia citrusových plodov a vanilky má sladkú teplú vôňu, ktorá prehreje telo a dušu. Perfektne sa tak hodí na rozvoňanie miestnosti, ale aj ako vonný olej do masážnych olejov či krémov.

Zmes olejov v alkohole má jedinečnú sladkú teplú vôňu zrelých pomarančov. Tie sú doplnené o jemnú krémovú vanilku a aromatický upokojujúci rumanček. Spoločne tvoria hrejivú sýtu vôňu, ktorá sa perfektne hodí na masáže a chvíle oddychu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Alcohol, Linalool, Coumarin, Geraniol, Cinammal
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/