/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Wellness čaj Detox

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Očista organismu
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
104
ks
Bez DPH 90 Kč

English Tea Shop Wellness čaj Detox

Detoxikační wellness čaj English Tea Shop vás potěší osvěžující bylinkovou chutí a současně má pozitivní vliv na zdraví celého těla. Obsažené lístky kopřivy, máty a dalších bylin i koření působí močopudně a urychlují vylučování škodlivých látek z těla ven. Díky tomu se Detox čaj perfektně hodí jako součást pitného režimu při očistných kúrách i redukčních dietách.

Wellness čaj kombinuje účinné a osvědčené bylinky, jako je máta peprná, rozmarýn, bezový květ a kopřiva společně s voňavým fenyklem, kurkumou či lékořicí. Společně tvoří příjemnou povzbuzující chuť a současně stimulují činnost lymfatického systému. Obzvlášť kopřiva je známá pro své močopudné a pročišťující účinky, mírně odvodňuje a brání zadržování vody v těle.

Detox čaj navíc upravuje peristaltiku střev, a to díky obsahu pískavice. Ta ustálí vyprazdňování a navíc působí pozitivně i při zvýšené hladině cholesterolu. Díky jedinečné kombinaci bylinek a koření si můžete wellness čaj dopřávat pravidelně a dlouhodobě, buď jako součást očistné kúry či diety, nebo jen tak pro chuť.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Můžete podle chuti přisladit medem.

English Tea Shop Wellness čaj Detox

Detoxikačný wellness čaj English Tea Shop vás poteší osviežujúcou bylinkovou chuťou a súčasne má pozitívny vplyv na zdravie celého tela. Obsiahnuté lístky žihľavy, mäty a ďalších bylín i korenín pôsobia močopudne a urýchľujú vylučovanie škodlivých látok z tela von. Vďaka tomu sa Detox čaj perfektne hodí ako súčasť pitného režimu pri očistných kúrach aj redukčných diétach.

Wellness čaj kombinuje účinné a osvedčené bylinky, ako je mäta pieporná, rozmarín, bazový kvet a žihľava spoločne s voňavým feniklom, kurkumou či sladkým drievkom. Spoločne tvoria príjemnú povzbudzujúcu chuť a súčasne stimulujú činnosť lymfatického systému. Obzvlášť žihľava je známa pre svoje močopudné a prečisťujúce účinky, mierne odvodňuje a bráni zadržiavaniu vody v tele.

Detox čaj navyše upravuje peristaltiku čriev, a to vďaka obsahu senovky. ustáli vyprázdňovanie a navyše pôsobí pozitívne aj pri zvýšenej hladine cholesterolu. Vďaka jedinečnej kombinácii byliniek a korenia si môžete wellness čaj dopriať pravidelne a dlhodobo, buď ako súčasť očistnej kúry či diéty, alebo len tak pre chuť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Máta (32 %) , Máta peprná (16 %) , Pískavice (12 %) , Fenykl (10 %) , Bezový květ (8 %) , Kurkuma (5 %) , Citronová kůra (5 %) , Kopřiva list (4 %) , Rozmarýn (4 %) , Lékořice (3 %) , Arálie papírodárná (2 %)
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz