/  

Hanna Maria x Kniha Pohádka o voňavém království s omalovánky, Hana Tomáškov 24 stran

Značka:
Množství: 24 stran
Kategorie:
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Hanna Maria x Kniha Pohádka o voňavém království s omalovánky, Hana Tomáškov 24 stran

Poslední 2 kusy skladem (k 15.11.2012).

24 stránková obrazová knížka je určena pro děti a jejich rodiče. Obsahuje pohádku o přátelství mezi motýlky a andílky odehrávající se ve čtyřech ročních obdobích. Zároveň tak poskytuje náhled do principu 5 elementů, tolik spojeného právě s proměnlivostí ročních období. Děti pak mohou knížečku využít jako omalovánky mandal.

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Hanna Maria zahájila aktivní činnost v roce 2000, kdy se začala zabývat vývojem a dovozem parfemací do Čech. Hana Tomášková, firemním jménem Hanna Maria, se zabývá sestavováním 100% čistě přírodních éterických olejů pro vyvážení životní energie. Vychází z východních učení, využívá energetiky rostlin, vlastních zkušeností v oblasti vývoje vůní a znalostí energetických center člověka, ezoteriky, feng shui a astrologie. Inspiruje se vlastním vnímáním přírody, především české, pracuje převážně intuitivně a mimosmyslově. Již od dětství vnímá vyzařování a auru lidí. Inspiraci získává také ze svých pobytů v cizích zemích, např. Anglii, Francii, Švýcarsku, Turecku, Thajsku ... Suroviny pro její produkty pochází z přísně kontrolovaných ekologických plantáží z celého světa, zpracovává je podle jejich požadavků anglická firma Augustus Oils - Bordon, Hamphire. Suroviny i hotové produkty podléhají přísným mezinárodním kritériím certifikace a atestace v EU. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjejícími parfémy, vonné látky a silice ve Francii, Anglii a Švýcarsku a je jejich výhradním obchodním zástupcem pro Čechy a Slovensku. Ve spolupráci se švýcarským partnerem vyvíjí profesionální defuzéry pro aplikaci vůní, které promění velké prostory v osobitý prostor. Tyto parfemace se používají jako podpůrný marketing pro banky, obchodní domy, kanceláře i letištní haly.

kontakt na výrobce:
HANNA MARIA THERAPY
Hana Tomášková
Nerudova 1668
530 02 Pardubice
www.tomexo.cz


upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

HANNA MARIA THERAPY
Nerudova 1668
530 02 Pardubice
Česká republika
www.tomexo.cz